Úzkosť

monik9

vyjadrenie psychiatricky krora ma nevidela uz 5 mesiacov,ta isto posudi moj stav.....nepojdem k nej ani nahodou,ja si to vybavim aj tak,este sa nestalo zeby som nieco nevybavila tak ako som ja chcela.....moj stav aj tak posudi psycholog zo socialky tak neviem co z toho robila take sceny....a to ze davaju decka na vianoce rodicom-matky su slapky a jedna nechala dieta cestovat v elektricke kym ho nepriniesla policia naspat do domova,tak tí nepotrebuje posudok....jaj aj ja mam dosniest kramy,aspon uz voda tecie,trubky budem asi po nociach zohrievat ked hlasia obrovske mrazy....aj inym zamrzla voda v ulici

tatiana26

Ránko, Monika pokoj...s chladnou hlavou to ide ľahšie, aj keď si viem predstaviť ako ťa tá fešanda vytočila :) takže vyjadrenie psychiatra potrebujú... hm... Ja som sa dnes zas zobudila a potom zaspala a mám PMS, tak mám pocit, že ma bolí celé telo, taká som ako hanrička :)

monik9

prisla som na to ze ked som vystavena stresu alebo nejakemu konfliktu tak na uzkost uplne zabudnem,pre mna bol stres vzdycky taka hnacia sila a kde som sa mu zacala vyhybat tak prave vtedy nastala uzkost co je divne....inak tie ad-cka som som pocas liecby pobrala iste ukliudnuju lebo predtym by som inak zareagovala na doktorku,hadam mala chuda stastie ze este beriem minimalnu davku....ja som totizto cholerik,ale v biznise v ktorom pracujem je to potrebne,sa vyzaduje tvrda povaha a uz som sa naucila byt aj asertivna

monik9

Ahojte vsetci,co sa tyka uzkosti som v pohode ale jak som nasrata ma asi slak trafi...takze vcera som isla k tej mojej obvodacke,byvame teraz odtial 30km,cez cele mesto takmer,vyckala som hodinu v rade a ona ma privita ze uz nie som jej pacientka lebo ze jej z poistovne zaslai ze som sa odhlasila,skoro som zo stolicky spadla,vsak ja sama som si poistovnu vybavovala a mam o tom aj potvrdenie a mam ved europsku kartu poitenca a moj zamestnavatel riadne za mna vsetko odvadza-vid.na vyplatnych paskach.No to by som este preglgla take vrucne privitanie ale dobre omyl sa stal,tak som jej povedala ze preco som ju navstivila a ona ze mi nemoze nic potvrdit kym jej neprinesiem vyjadrenie o mojom zdrav.stave od psychiatricky kuktorej ma ona zaslala,kukam jak puk a hovorim jej ze jak tej doktorke uz nechodim od augusta tak jak moze posudit moj terajsi stav...ale ze ona to tak nemoze a bla bla,jaj tak ma nasrala ze som sa rozhodla najst novu normalnejsiu doktorku,ktora ma nebude posielat k psychiatricke ktora pije a potom mi kaze na uzkost brat ibuprofen,inak ibufrofen som mala napisany ze vobec nesiem kombinovat s Ad-ckami co mi ta skvela psychiatricka predpisala,takze tak.....Rano vstanem a voda nejde,skvele zamrzli nam trubky,potesi no nie.....tak odmrazujeme....este ze mam dovolenku inak neviem kto by zostal doma vodu sledovat a ten pristroj co to odmrazuje....jaj musela som sa vyzalovat hned takto z rana a sorry za chyby ale pisem rychlo a sledujem ten pristroj pritom...

katarinka

AHOJTE, som tu nova, citam si prispevky na nete a rozhodla som sa sem napisat, je fakt, ze v pripade tych " divnych pocitov" je velmi dobre aspon ja to tak citim si precitat fóra a zistit , ze v tom niesom sama...panicku poruchu mam uz 7 rok, 7 rokov beriem najprv zoloft teraz ho nahradil serlift, je fakt , ze stavy ktore som pocitovala na zaciatku boli neskutocne-kto nezazil- nepochopi!!!Da sa povedat, ze sa mam dobre, aj ked obcas niejaka ta panika ma prepadne, moja doktorka tvrdi, ze sa to da uplne vyliecit, ja mam vsak pocit , ze je to beh na dlhe trate.Okrem tabletiek beriem aj ako doplnok bachove kvapky, ktore mi na "mieru" p.doktorka miesa, je fajn, ze sa tu da porozpravat s ludmi, ktori su natom rovnako...pozitivne myslenie fakt pomaha, zelam vam vsetkym vela uspechov a pevne zdravie...optimizmus...pa

katarinka

AHOJTE, som tu nova, citam si prispevky na nete a rozhodla som sa sem napisat, je fakt, ze v pripade tych " divnych pocitov" je velmi dobre aspon ja to tak citim si precitat fóra a zistit , ze v tom niesom sama...panicku poruchu mam uz 7 rok, 7 rokov beriem najprv zoloft teraz ho nahradil serlift, je fakt , ze stavy ktore som pocitovala na zaciatku boli neskutocne-kto nezazil- nepochopi!!!Da sa povedat, ze sa mam dobre, aj ked obcas niejaka ta panika ma prepadne, moja doktorka tvrdi, ze sa to da uplne vyliecit, ja mam vsak pocit , ze je to beh na dlhe trate.Okrem tabletiek beriem aj ako doplnok bachove kvapky, ktore mi na "mieru" p.doktorka miesa, je fajn, ze sa tu da porozpravat s ludmi, ktori su natom rovnako...pozitivne myslenie fakt pomaha, zelam vam vsetkym vela uspechov a pevne zdravie...optimizmus...pa

adulik

Ahojte vsetci,vidim, ze Katiek je tu neurekom...KATKA 27,presne viem,o com hovoris, uplne na zaciatku,t.j. cca 5 rockov dozadu, som to zazivala, nespala som tak dlho,az som padala od unavy,ale bala som sa ist do postele...ked to na mna prislo, nevedela som vtedy este, co to je,myslela som,ze zomieram...tak som letela na pohotovost, a zasa, a zasa,pokial som nezacala brat tabletky...vieme o com hovoris, neboj,bude dobre,a co sa tyka tych prirodnych pripravkovja s nimi skusenost nemam, snad sa to dozvies od niekoho ineho tu, a knihy si precitaj...suhlasim s vycerpavajucou TANINOU odpovedou, resp. -ami...MONIKA, drzim palceky s detatkami...ja som dnes bola v robotke,no decka su tak rozkekesene, ze nestastie, a ja som na antibiotikach, tak ma to dost unavovalo, ale prezial som...tak sa majte zatial vsetci...dobru noc