Úzkosť

bond 2001

AGAVEN pokial viem tlak by sa mal merat len ked si v klude .To je asi normalne ze ked mas paniku tak srdce ti ide vyskocit a vtedy aj tlak je vyssi .Aty beries lieky aj na srdce ? adka

katkaxxxx

katka klud :) ak je to psychika, tak sa zarucene nemas coho bat, ale srdiecko si urcite daj vysetrit, aj ja som najskor pobehala roznych doktorov a nikde nic nenasli, tak potom bolo uz jasne ze je to psychika..

katarína27

ďakujem Vám pekne..
to magnézium - kúpila som si šumivé tablety zmesi vitamínov vápnik, horčík a vitamín C. to som brala každý deň. ale tak dnes som si bola v lekárni kúpiť čisté Magnézium, tak hádam bude viac účinnejšie.
a ďakujem, som rada, že ma viete pochopiť.
katkaxxxx - vieš, ja som s tým nebola ešte u kardiológa, ja som si sama diagnostikovala, že to je psychika, a tak som si myslela, že kardiológ ani nebude treba. alebo sa mýlim? je nevyhnutný? a myslíš teda, že ani v mojom prípade to nie sú životunebezpečné stavy? bojím sa, že to srdce sa z toho tak unaví, že budem mať ešte väčšie problémy, alebo s tým dýchaním, že už sa viac nenadýchnem, že sa zadusím alebo tak. a vám na toto búšenie aj predpísal nejaké lieky, či čisto to Magnézium?
teraz ako som prišla domov, pekne som sa obliekla do tepla, najedla sa a už sa našťastie cítim lepšie.. tak hádam to už tak bude pokračovať, ešte raz ďakujem!

agaven

ahoj mam to každu chvilu ad dnes ked to pride daj magnezko ale mne to trva aj 35 min a dam liek na srdce a ked nepomože sanitku nenechaj ho dlho tlct mne teraz tež blblo len 5 minut a tlk som mala 160/95 dala som liek lahla a už je lepšie aje viem čo to je preto sa bojim aj von chodit a ja občas odpadnem ked dlho tuče ale take kratke mna pov.kardiol magnezko drž sa mna aj tan sneh hrozne unavuje kusok prejdem a som unavená no nič držte sa čaute

tatiana26

KATARINA27 opakujem znovu a znovu - magnézium, maj doma šumivé a hneď si ho daj, ale aspoň 300mg, malo by to upokojiť srdce. TOBI ja mám to cd od Alexa tu z fóra a on to má od svojho psychológa... Serlift by mal byť dobrý, ja beriem liek s rovnakou účinnou látkou, to sú jedny z najlepších AD, tak už vydrž, bude lepšie

bond 2001

KATKA 27 aj mne sa to stava a hlavne ked zaspim strhnem sa ze sa neviem nadychnut srdce mi ide vyskocit nohy sa chveju ale uz viem zesu to nervy tak ked to prejde uz nad tym nerozmyslam a spim dalej.Len manzel zo mna chyta infarktove stavy ked sa tak strhnnem ,ale nemavam to casto aj to len vtedy ked uz som dost vycerpana.Tak neboj mozno ze sa to uz ani nezopakuje a nemysli na to lebo si to privolas .ahoj adka

katkaxxxx

ahoj katka, jasne ze pozname take stavy. mne to preslo, akonahlne som sa dozvedela ze sa mi nic nemoze stat, ze mi nic nehrozi a ze nezomriem. prestala som sa tych stavov bat a prikladat im velku vaznost, takze to preslo. a uvedom si aj ty, ze je to sice neprijemne, ale nema sa ti co stat.

katarína27

ahojte moji zlatí!
tak máme po vianociach.. ako som písala, ten začiatok bol naozaj zlý, veľké emócie, ako to tu niekto napísal, fakt mizerné stavy, ale potom to našťastie bolo dobré.
ALE.. čo toto bolo za noc! do teraz sa z toho neviem spamätať. ja som bola celú celučičkú noc hore?! išla som si ľahnúť ako obvykle a nejako mi nešlo spať.. lenže k tomu sa pridalo búšenie srdca a úplne ťažko sa mi dýchalo. stalo sa vám už niečo podobné?? no ja som myslela, že už asi prišla moja posledná chvíľa, verte tomu. ja to už NIKDY nechcem zažiť, keby ste vedeli ako som sa cítila.. keď už sa mi začalo dariť so spaním, neustále som počula ten nehorázny tlokot srdca, akoby mi išlo v hrudi roztrhnúť. ale to nie a nie sa upokojiť! dýchala som, no nič. a potom ma to začalo strhávať s tým, že sa nemôžem nedýchnuť. najhoršia noc..
bojím sa čo bude dnes. stalo sa aj vám niečo podobné?? opäť som smutná, že zasa takéto niečo.
a ešte sa vás chcem opýtať, keď sa vám tak strašne rozbúcha srdce, čo zaberá?? ja skúšam dýchať, ale nezaberá a ja to srdce fakt neviem ukľudniť. ak viete niečo overené, budem vám nevýslovne vďačná!

tobi

ahojte, tak dnes mi lekar zmenil lieky.. zacinam brat serlift a frontin..poznate? a tatiana26 ake su tie relaxacne cd? kde to mozem zohnat?