Úzkosť

tatiana26

panečky, to fakt? ja mám kamošku, ktorá si adoptovala dvojičky minulý rok a stačilo razítko od obvoďáka... to čo sú za móresy?

monik9

kebyze razitko tak to je ok ale v tom dotazniku su priamo uvedene otazky ohladne zdravia aj to ci sa ziadatel lieci alebo liecil na psychiatrii,ale snad to je ine ako u psychiatra ci nie???

tatiana26

Tak ja som od pondelka vypísaná a fičím do práce :D musím povedať, že sa celkom teším, obavy sú menšie ako zvedavosť a nové výzvy... a od soboty budem bývať sama... ale aj na to sa prekvapivo celkom teším

tatiana26

MONIKA úzkosť nie je duševná choroba, je to len porucha... to je v ich terminológii rozdiel. A nemyslím, že to spôsobuje neschopnosť starať sa o deti...To ideš obvoďákovi nie? A on ti má len dať razítko, či si alebo nie si schopná. Neboj, myslím, že toto nie je rozhodujúce

monik9

tak teda vela stastia Zuzana v podnikani,ja som tiez nejaky cas robila na zivnost a nebolo to med lízat.....ja si trocha polenosim a potom idem k doktorke......uz mam len poslednych par dni volna,hadam cez vikend skocime do kina ale naposledy som myslela ze odtial ujdem tak zle mi robili tie zvukove efekty az na zblaznenie a nemozem moc nahlas ani telku pozerat,ma to nejako drazdi alebo co....

zuzanka65

Monika, a ty sa mne páčiš ešte viac, lebo si napísala, že sa nemôžeš spoliehať len na AD, alebo tak nejako, asi dva dni dozadu, neviem presne, ale bolo to tam. Len tak ďalej. Všetci sa majte krásne, ja som od dnes znovu oficiálne živnostníčka, takže padám pracovať. Pá.

monik9

METERINADUSKA-ma blahodarne ucinky - prijemny pocit v zaludku,sviezi dych,psychicku pohodu,pomaha aj pri urologickych a neurologickych problemoch,nie je len na vykaslavanie.tak tolko k cajiku.....Bola tu uz zo socialky a dom sa jej moc lubil takze v tom problem nevidi,dneska idem k doktorke,potrebujeme este potvrdenie o schopnosti vychovy dietata,a toho sa bojim ze mi tam napise uzkost....uzkost sa definuje ako dusevna choroba??

agaven

ahojte aj ja som tu tež si davamale medovku sirup dceru mamv škole a ešte zuzanka to bolo pekne maš pravdu budem si spievat a zle myšlien nejako zahanat ten mozok inak zapracujem je mi dobre zatial ahojte

tatiana26

Ránko, Monika držííííím, daj vedieť aké máš dojmy - na sociálke sú vždy také strigy :D No materina dúška je na vykašliavanie hlienov myslím :D ja pijem buď medovku alebo nechtík lekársky alebo nervový čaj alebo rumanček alebo zelený... až tak veľmi sa v tom nevyznám :) Fičím doktorovi dať sa vypísať od pondelka a vypýtam si niečo na hrdlo, šak to je des... MIŠENKO napíšem ti mailík, keď sa vrátim, lebo som zas spala dlhšie ako som mala v pláne :(

monik9

Ahojte,fuj vcera som sa prezrala..boli sme s muzom na vecery a tak som sa napasla doslovne....inak stale som v celkovej pohode,vcera som si kupila medunku,mam pocit ze mi dobre prospievala na plet,tak ju zacnem zase pit ale uz ibe raz denne a nie na hektolitre a citala som ze je velmi dobre pit materinudusku a ja som ju pila predtym aj ta pomaha proti uzkosti.Tani ty si na caje!Zuzka konecne ziadna kritikaod teba,tak sa mio pacis,potlacila si svoj hnev.Tak ja padam do vane,o deviatej tu mam socialku....tak mi drze palce...pa