Úzkosť

katkaxxxx

Tani vidis, to je super. vdaka tomu clovek moze aspon postupit zmenu k lepsiemu vo svojom zivote, takze na nieco ta uzkost je dobra ;)

katkaxxxx

kachita - vidis, tak sme sa vymenili, ja som odtial odisla 2.ho januara :) bola som v hoteli cingov.. inak som z bratislavy

monik9

ja osobne by som tabletky s alkoholom pri uzkosti nebrala,alkohol uzkost moze zmiernit ale moze to byt navykove....skus sa radsej poradit a co ti predpisala doktorka,dalej setralin Tani?? ja beriem uz len cisty serotonin,niekedy mam takedivne pocity,rozlietane myslienky ale to len chvilu a potom to prejde....a beriem ten horcik aj zinok hm,ked nezabudnem......

tatiana26

KACHITA ahoj, rada ťa vidím :) S tou knihou ti pomôžem, ale ktorú konkrétne by si chcela? A ako to, že sa nedá zohnať, hm?

tatiana26

Tak som bola u tej psychiatričky a z testov sme zistili, že nemám žiadne náznaky schizofrénie ani depresie, iba silnú úzkosť. A na silnú úzkosť žiaľ ad-čká zaberajú len málo, najlepšie je kombinovať to s dlhodobou psychoterapiou a zmeniť životný štýl a skúšať, skúšať, skúšať. Ja som bola celé mesiace strašne zúfalá, že mi tie ad nezaberajú a že to je moja posledná možnosť a teda budem trpieť navždy, keď mi nezabrali. Ale dnes som rada, že je to tak, lebo ma toprinútilo hľadať iné cesty, iné možnosti, iné spôsoby a tým pádom sa mi už nestane to, že po vysadení ad sa mi to znovu vráti... Inak dnes mi je celý deň otrasne, ale nezúfam, lebo už mám potvrdené, že je to na mne a ja to zvládnem, to viem. Nájdem ten spôsob. Inak chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosť s tým, že ste popri ad-čkách brali nejaké prípravky, ktoré obsahujú alkohol? Odporučili mi také jedny, ale je v nich 36% alkoholu... som sa zabudla opýtať doktorky hlupaňa

monik9

liekymi pomohli urcite,bez nich to bolo tyranie......ja som schudla takze pochybujem ze od tych liekov sa pribera ale uz som to tu raz spominala ze mi narastli prsia......teraz som kapanek pribrala ale nie z liekov ale z tych plnych stolov cez sviatky a verecí o jedenastej v noci.......idem s muzom k zubarovi,ten sa tak boji.....zajtra cakam tu socialku,tak som upratala....dneska sa mi chce spat,ozaj vcera ste spominali alkohol,no nedoporucujem,ja som si dala cez sviatky a dva dni som sa spamatavala,jak mi len bolo zle.....fuj....

tobi

ahooj, tatiana26 ani mne dnes neni najlepsie..sla som dnes k psychosovi, ale nerobil, tak som bola u obvodnej ta mi dala na palenie zaludka omeprazol, na chrbticu coxtral, a zajtra na psych. takze dnes mam este vydrzat s tym neurolom...

kachitaa

No ja som po Silvestri bola v Smizanoch :) A odkial si, katka?
dakujem, ze si na mna myslela. ja som napodobne rozmyslala o ludoch z fora, ale nemala som sa ako dostat k netu, len na chvilku. ale vidim, ze nic strasne sa nedeje, aj ked kazdy si kusok pekla nesieme v sebe.
chce to na sebe pracovat, postupne sa ucit a v case najhorsieho radsej zavolat zachranku ako skakat z okna.a hlavne obklopovat sa dobrymi ludmi. je to v dnesnej dobe tazsie, ale da sa. ja idem teraz cosi popratat v nasom byte. je mozne zeeste dnes sa vratim do Raja, su tu dost mrazy a bojime sa ze nam popukaju rury vodovodne ako susedovi tak asi ostanem na chate prikurovat. tak sa mi drzte