Úzkosť

misiak

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
PROCPAK MI SLIBUJETE PO MI SMRTI NEBE KDYZ SEM SE NARODIL TAK CHCI I ZIT!
krasna pisnicka :)
pekny vecer

labu77

Zdravím, keďže som sa začítala do vašich riadkov, chcela by som sa s vami poradit. V poslednej dobe je už niekde ďaleko moja precitlivenosť. Stále som si nahovárala, že je mi smutno za priateľom, ktorý žije v zahraničí. Lenže teraz je so mnou, a ja plačem nielen pri filmoch, a situáciách, o ktorých som si myslela, že "tu" môžem, ale už aj pri našich rozhovoroch.
Myslela som aj na HAK, ale odpoveď gynekológa mi to vyvrátila. Takže som chorá, a cítim sa velmi zle. Nemôžem to nazvať depresiami, nikdy som o tom ani nepremýšľala.
Viem, že moja mama v minulosti riešila tieto stavy, aj keď nemôžem povedať že to bolo to isté. Nikdy sme sa my dve o tom nebavily. Riešila to Lexaurinom.
Mohol by mi niekto poradiť, čo by mi mohlo pomôcť? ďakujem a prajem všetko dobré do nového roku

bond2001

ahoj KATKA , len ti chcem napisat ze tie pocity tyzden pred menzesom mavam aj ja.mne vtedy vsetko vadi najradsej by som sa vtedy volakde zamkla a prespala to.ale neda sa tak sa nic neboj to su hormony .AHOJ ADKA

baabika

No ja som už tiež rozmýšľala nad tou HAK, beriem Jeanine. Ale začala som ju brať v marci a takéto stavy prišli až v novembri, dovtedy všetko OK, krásne mi pomohla na pleť a aj ako ochrana mi, samozrejme, vyhovuje. Tak neviem, či by som ju mala vysadiť, ale zasa na druhej strane mám aj strach, že by to mohla spôsobovať.

katkaxxx

ahojte, ako to dnes ide? ja nicomu nerozumiem, dnes sa citim uplne ok (az na to ze som trochu nervozna kvoli tomu vcerajsku), nemam paniky ani uzkosti ani depkove pocity ani nic, akurat ze nerozumiem tomu co to malo byt vcera a mam neprijemny pocit ze neviem co sa to so mnou vcera dialo. raz hore raz dole. jeden den tak, jeden den tak. misko ty sa ako mas? si uz z toho uplne vonku alebo sem-tam musis nejaku tu myslienku odohnat? prajem pekny dnik

agaven

Mne povedal kardiolok že može dostat infarkt ak sa bude čakat dlho a mne to trvalo 45minut zachranku som nevolala ale doktor pov.že mam volat srdcova aritmia nie je sranda na blbost volaju zachranku odvtedy mi trpne prava ruka obcas zachr ti pichne do calciovku atd a pomožu magnezium je prva pomoc ale nemusi aj zabrat každemu.Preto aj ja mavam pocit strachu že kde zase odpadnem a su aj ludia čo nepomožu a prebereš sa sama to je tiž užasne. Ale zatial je mi fajn . a magnez neuživam on sa dlho nesmie uživat

tatiana26

No mne je zle jak psovi, vraciam sa do postele, celú noc som nespala, len som sa smrkala a hovadiny mi chodili po rozume... :(

tatiana26

Agaven a niečo iné okrem liekov robíš? Ja mám tiež aj tetániu, no ale akože po 15 minútach búšenia srdca volať záchranku? A načo? Pichnú ti magnézium a oblbovák a ideš ďalej... to si môžeš dať aj doma.

tatiana26

MIŠKO nechcem ti to kaziť, ale ja poznám niekoľkých, síce je fakt, že nemajú úzkosť, ale depresiu, ale tak či tak sú na AD... TATI ja som včera večer dočíla U řeky Piedra jsem usedla a plakala... tiež milujem jeho knihy

agaven

agaven aj ja sa ličin na uskost mam neurogennu tetanie začala som uživat od 2005 neurol frontin magnezium ansilan až uživam na srdiečko isoptin a je mi fajn mam rozlietane srde zlu aritmiu srdca inak prva pomoc pri buseni srdc je magnezium ak to naprejde do 15 minut volat zachranku a lahnut na bruch a ak je vam na odpadnutie a dusi vás to je nižší tlak tak nohy hore mokr.uterak na čelo alebo sadnut ahlavu medzi nohy a tlačit ju hore a ak busi srdce tak dýchajte pomali do sačku a palenie bolest v strede hrudnika to je neurogén tetanus nerv čo niekde na niečo tlačí ale srdce bolest boli na lavo a ide až k rebrám može to trvat aj 5 minut prejde to dajte magnezium a pri srdiečku može bolit hlava v srtrede temen hlavy dajte si acilpirin ale pozor nie často riedi krv ako ibalgin tiež nadavat často radšej striedat to su moje male rady mne pomahaju už 3 roky vam ostatn. všetko naj do noveho roku