Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

katkaxxx

prajem vam stastny novy rok a vdaka kazdemu z vas za pomoc v tomto roku, dufam ze si ostaneme napomocni aj v tom novom :)

misiak

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.

misiak

beriem kopec liekov a vzdy na ne pijem.akurat si musim zaobstarat vitaminy na pecen :D
alexx to vystihol presne.na zaciatku so sa velmi bal alkoholu ale ked som zistil ze sa nebudem bat tak nic neurobi.
takze dnes si dam este do nosa poriadne a od zajtra zavezok ako kazdy rok :D
krasny silvester vsetkym
na mna alkohol posobi ako anxiolitikum.nachlp tak isto,aj posobi tak isto dlho.
teraz je otazka co je zdravsie :D

alexx_le

Fidorka, s alkoholom je to asi individuálne. Závisí to aj od nálady a spoločnosti. Ja beriem anxiolytiká aj antidepresíva a včera som bol napr. so starými kamošmi vonku, obehali sme tri bary, vypil som trochu becherovky, 4 nealko pivá (v tom je asi 10%alkoholu oproti alkoholickemu pivu) a bol som uplne v pohode. Tahal som až do 4tej rána a to som ešte odšoféroval 25km domov. a dnes sa cítim tiež v pohode. ono ti to asi najlepšie napovie intuícia, akýsi náhly podnet akože "ale čo ved si aspon prípitok dám, to mi neublíži". ale ak si budeš predstavovať a cítiť sa tak, že ti to uškodí, tak si ten prípitok nedávaj. chápeš čo myslím? :) ja som inak rozmýšlal že si kúpim to detské šampanské, ale po včerajšku som si povedal, že si dám prípitok ako ostatní. držím palce

zuzana12345

nebudem sa opakovať takže veselý Silvester a šťastný nový rok nech sa tu takto stretávame aj v roku 2009.Ja už tiež "cuckam"bavorák,ale všetkého z mierou Mišiak nech zajtra nestráviš v posteli s uterákom na hlave

sunie

vsetkym prajem vesely silvester a dobry start do noveho roka!
u mna relativne fajn, lieky teraz ziadne neberiem tak poharik sampusu zvladnem :)

fidorka

misiak...nie....buď fidorka..alebo fidka.....a berieš aj lieky?? prajem ti pekný silvestrík..a všetko dobré do nového roku...mojko.......a tiež ti je občas tak nanič?? hlavne ma trápi to pálenie na hrudi....