Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

bond 2001

AHOJTE DOSTALA SOM JEDNU VELMI KRASNU BASNICKU A CHCELA BY SOM VAM JU AJ JA POSLAT AKO VDAKU ZA TO ZE STE TU A POMAHAME SI NAVZAJOM.""KEBY SA MA PAN BOH OPYTALCO SI PRAJEM NA TIETO SVIATKY,POVEDALABY SOM,,S LASKOU OPATRUJ TYCH CO CITAJU TIETO RIADKY"" takse este raz stastne a vesele adka

lencok1

Ahojte kamarati,
aj ja Vam chcem popriat stastne a nicim nerusene Vianoce, plne pohody a dobrej nalady, nech sa konecne Vasa mysel oslobodi od vsetkych negativizmov a nech Vam to vydrzi uz nastalo

expert

stastne a vesele prezitie vianocnych sviatkov hlavne pokoj v dusi tak aby si ju mohol kazdy upravit tak ako mu to slusi hlavne zdravia ci uz dusevneho alebo fyzickeho pohodu a krasne prezitie vianocnych sviatkov vam vsetkym od srdca zela B.

sunie

Prajem vsektym krasne vianocne sviatky a do noveho roka len to najlepsie, hlavne nech nas uzkost a depky zdaleka obchadzaju :)))

inka

ahojte,
tani asi všade je take blbe pocasie,teda aj u nas.a veru ani ja nemam nejak super vianocnu naladu.som si povedala ze sa nebudem tento rok nahanat a mam taky dojem ze ten stres k tym vianocam patri a mne asi chyba.a ani upratovat ma uz nebavi a uz vobec nie piect.
ale zato ma bavi chodit von na prechadzky a hlavne vecer ked vsade svietia tie vianocne svetielka a ked zacujem aj hudbu vianocnu tak mam hned lepsiu naladu.a vraj ma padat sneh od zajtra tak nech uz konecne napada xxxx

bond2001

meluzina natrafila si na dobru stranku tu su fakt dobry ludia mne aspon dost pomohli tu mame kazdy asi rovnake trapenie aj mne byva zle a dost casto aj teraz to neprijemne chvenie v zaludku ale snazim sa prekonavat ahojky adka