Úzkosť

katkaxxxx

aj ja vam prajem vsetkym pekne a pokojne vianoce :) ja prave prechadzam velkou skuskou, teda aspon pre mna velkou, zatial sa drzim. drzte sa aj vy a pekne sa na tu nasu uzkost ci ine veci vykaslite, uvolnite sa a vychutnajte si sviatky :) ps.nechcelo sa mi registrovat,ale som to ja :)

bond 2001

AHOJTE DOSTALA SOM JEDNU VELMI KRASNU BASNICKU A CHCELA BY SOM VAM JU AJ JA POSLAT AKO VDAKU ZA TO ZE STE TU A POMAHAME SI NAVZAJOM.""KEBY SA MA PAN BOH OPYTALCO SI PRAJEM NA TIETO SVIATKY,POVEDALABY SOM,,S LASKOU OPATRUJ TYCH CO CITAJU TIETO RIADKY"" takse este raz stastne a vesele adka

lencok1

Ahojte kamarati,
aj ja Vam chcem popriat stastne a nicim nerusene Vianoce, plne pohody a dobrej nalady, nech sa konecne Vasa mysel oslobodi od vsetkych negativizmov a nech Vam to vydrzi uz nastalo

expert

stastne a vesele prezitie vianocnych sviatkov hlavne pokoj v dusi tak aby si ju mohol kazdy upravit tak ako mu to slusi hlavne zdravia ci uz dusevneho alebo fyzickeho pohodu a krasne prezitie vianocnych sviatkov vam vsetkym od srdca zela B.

sunie

Prajem vsektym krasne vianocne sviatky a do noveho roka len to najlepsie, hlavne nech nas uzkost a depky zdaleka obchadzaju :)))

inka

ahojte,
tani asi všade je take blbe pocasie,teda aj u nas.a veru ani ja nemam nejak super vianocnu naladu.som si povedala ze sa nebudem tento rok nahanat a mam taky dojem ze ten stres k tym vianocam patri a mne asi chyba.a ani upratovat ma uz nebavi a uz vobec nie piect.
ale zato ma bavi chodit von na prechadzky a hlavne vecer ked vsade svietia tie vianocne svetielka a ked zacujem aj hudbu vianocnu tak mam hned lepsiu naladu.a vraj ma padat sneh od zajtra tak nech uz konecne napada xxxx