Úzkosť

misiak

adka presne ako hovori tanicka.
treba vylucit ine ochorenie aby si si bola ista.ale v kazdom pripade je jedno iste,nepozoruj sa,zacni sa venovat veciam ktore mas rada,zalubam a pod.
mozno to je len taky pocit ktory odoznie.
uvidis.ak nie tak vyhladas psychyatra(ak uz k nejakemu nechodis) a vsetko vyriesite.
drz sa

tatiana26

Ok, adka tak skús ten persen najskôr a uvidíš. Potom si skús prečítať tu v archíve nejaké rady, je ich tu dosť, ale keďže máš deti, tak asi nemáš na to veľa času, tak niečo skúsim. V prvom rade sa nesleduj a nenahováraj si choroby. Proste to ber tak ako to ide... akonáhle začneš na to myslieť, tak sa to začne zhoršovať (však?:)) Skús nejaké relaxácie, nájdi si na to chvíľu čas. Teraz pečiem, tak len odbieham, ale môžem ti nejakú popísať, ak žiadnu nepoznáš. Potom pomalé, hlboké dýchanie pri prvých náznakoch zvýraznenia úzkosti

bond 2001

nad rudotelom len rozmyslam ci ho mam brat lebo teraz mam ten persen a ked hovoris ze je dobry tak budem radsej vtom pokracovat lebo rudotel sa bojim dat som sama sdetmi doma takze tie vedlajsie ucinky no radsej nie adka

bond 2001

misiak neviem ci som depresivna ale asi nie nepolihujem dobre spim aj stravujem len ten blby pocit od zaludka ci je to preto ze sa aj dost sledujem a potom asi z toho ten strach adka

tatiana26

aha, adka takze s lekarmi si to uz riesila... vylučilo sa iné ochorenie? povedal ti už niekto, že je to úzkosť? persen je dobrý, skús ho brať, len nie som si istá, či sa to môže brať s tým rudotelom, pokiaľ viem, homeopatiká sa s týmito liekmi brať môžu, ale persen je fytofarmakum, čo je trochu rozdiel... zisti si to, či ti táto kombinácia nerobí skôr zle... ako dlho berieš rudotel?

bond 2001

tatianka porad co mam robyt kupila som si homeopatikum persen neviem ci to je dobre a lekar mi predpisal rudotel aj vitaminy som si zaobstarala ja uz neviem ked vies porad dik adka