Úzkosť

katkaxxx

jej kachita, gratulujem ti k tvojmu pristupu, vela sa tusim u teba za posledne dni zmenilo, uz pises uplne inak a velmi dobre sa to cita. takymto postojom som si ista ze s tou uzkostou zatocis :) ja som inak tiez taka ze ked sa niecoho bojim tak uz nerobim to co predtym ze ujdem ale sa tomu naschval vystavim, napr ked som sa bala chodit pri elektrickach, tak ked ma to napadne, tak just idem tadial kde su tie elektricky a podobne :) zabera to a zarucene, mam to sama vyskusane ;) na strach treba ist utokom ;) len tak dalej, drzim ti prsty :))

katkaxxx

no neviem ci ma srdce priamo boli, ale mavala som okolo neho take stuhnute akoby vsetko a ztazene dychanie. a aj zvyseny tep urcite, lebo mi buchalo srdce. ale ja si ten tep nemeriam, ved naco. paulicia a ved kardiolog ti nepovedal ze ci tie veci na srdci mozu sposobovat nieco taketo alebo nie? napr prolaps pokial viem je celkom bezna vec, ma to dost ludi a nesposobuje to komplikacie...s tym selestom neviem ako to je.. kazdopadne sa upokoj, uz len z tvojho prispevku vidim aka si vystrasena. neboj sa, klud, pokoj a rozvahu a uvidis ze to bude lepsie. ale tie stavy co opisujes tu pozname vsetci, len hovorim - treba si byt isty ze to nie je fyzickeho povodu a potom je jasne ze je to psychika.

kachitaa

nechce sa mi prihlasovat, dnes mam tiez trosku tazsi den ale prinutila som sa ist do obchodu a bolo to strasne ale ku koncu uz ok, a ked som dosla domov, rychlo som sa otocila a sla do dalsieho obchodu, kde som stravila peknu chvilu, zaujimave je ze kym som zaujata, citim sa dobre, ale ked mam cas premyslat, to je cas hororov a este stale ma to vie presvedcit ze je koniec mojho bytia, ze sa zosaliem, ze zacnem rycat pred vsetkym a vrazim do steny a rozsypem sa na marne kusky. tep mam taky rychly ze sa necudujem, ze som unavena. a vcera na prechadzke som sa citila taka lahka, ze som mala pocit ze vzlietnem a viete co je najabsurdnejsi? ze ja som sa fakt zlakla ze vzlietnem a nebudem moct byt na zemi pevnymi nohami. to je sila, co? no ja dufam, ze toto obdobie ma vela nauci, kazdy den si pripadam ako nejaky rytier co musi prerazit tazky hrozostrasny les a kazde rano zarastie. uz sa tesim ako si zacnem citat rozne knihy, to je pre mna jedine, co chcem, ucit sa a naucit svoj mozog inak mysliet, lebo ja zavriem oci a same tragedie sa mi deju pred ocami. musim sa preprogramovat. a veru to aj spravim. postupne. pomalicky. krok po kroku. aj s vasou pomocou. dakujem.

paulicia

a tiež ťa bolí srdce..aj ti je zle????? mne zistili šelesť aj prolaps mitrálenj chlopne..a tep máš aký????? keď ti príde zle...nemáš aj tep vyšší???

katkaxxx

paulicia, pokial si bola u lekarov a mas vylucene mozne fyzicke priciny tychto problemov, tak je to psychika a tym padom "falosny alarm". s tym tlakom neviem ako to je, lebo nemam s tym skusenosti, ja mam uz roky nizky tlak. kazdopadne sa neboj a klud klud klud

paulicia

ahojte...je mi príšerne..., je mi akosi zle celý deň..., ťažko sa mi dýcha, bolí ma medzi lopatkami..a aj okolo srdca ma bolí....-má tu niekto z vás podobný problém????? užívam frontin..ale dnes mi akosi nezaberá..., ešte na obed ma naštval..otec..tak som sa rozčúlila...tlak som mala vysoký...a tep ani nevravím....prosím aj vám sa to stáva????? že vám je tak zle?? alebo, že sa vám zvýši tlak, keď sa rozčúlite??? nestane sa mi nič??? ďakujem....a bolí vás aj srdiečko?????

ooo/táňa

Alexko ďakujem... ja som kedysi bola takto zvyknutá piť, ale teraz som to zase zanedbala... ale snažím sa zlepšovať :)

ooo/táňa

Tak Sunnie ono mi býva už podstatne lepšie ako kedysi, len teraz mám PMS a MS, tak asi z toho plus toto počasie... Doktorka je spokojná celkom si myslím, ide to pomaly, ale ide...

sunie

katka, na ten test by som sa moc neposliehala, predsa gastro vysetrenie je priamo zo zdroja. ale tu hadicku ti nezavidim bola som na tom 2x a nastastie som mala super doktora.

sunie

jejda, este ze pisete o tekutinach, dala som si vyluhovat caj a uplne som nanho zabudla, hadam to bude este pozivatelne.