Úzkosť

marcelina78

ahojte, ja som v sobotu vysadila aj poslednu str´vrtku citalecu, lebo mi robil este horsie, strasne tlaky v hlave, odpojenost, kedy to uz prestane, ved zijem ako v bubline, vcera bolo trocha lepsie s tou hlavou, dnes zasa uzkost, tlaky v hlave, na zvracanie, uz to neskonci? Ja neviem, mam nasadit ten coaxil? Akosi neverim nicomu, zda sa mi , ze je to uz vecost ten rok co takto zijem....

katkaxxx

ahojte, no ja som relativne ok, az na taku vec ze v poslednej dobe mi sem-tam pride zle... resp. som niekde a pride mi myslienka ze co ked mi pride zle a na odpadnutie no a samozrejme v tom okamihu sa to spusti, trva to par minut, nic prijemne.. bojim sa ze sa mi to stane v praci alebo sa tiez bojim ked som sama doma aby mi neprislo zle.. nie je to nejake extremne, ze by som sa od rana do vecera strachovala, ale proste obcas pride taka myslienka a dost ma to stve....

radana, netaj to pred okolim, to ti sposobuje urcite este o 50% vacsiu uzkost ako by si inak mala...

radana21

ahojte a som spat vlastne ta moja uzkost ci co to je spat...stale v prdeli daleko od rodiska,stale v zahranici,stale o mojom probleme nik nevie...a uz ozaj nevladzem este ze su prazdniny a bude menej povinnosti,ze to bude take volnejsie lebo v poslednej dobe mi aj vyzdvihnutie syna v skole robilo problem...toto pocasie mi vobec nepridava stale tu prsi no co vam poviem irske leto;-)potom aby clovek nemal depky,uzkost...inak som neskutocne unavena najradsej by som prespala cele dni...sem tam pridu aj nejake zaludocne problemy,citim sa slaba uplne bez energie...bojim sa coraz viac chvil kedy som doma sama,alebo len so synom,tak sa stale snazim nieco robit alebo niekam ist...je to strasne...a strasne precitlivela aj reklama ma niekedy rozplace...

tibbi88

Zas sa cítim na dne...a to pritom som už skúšal všeliaké metódy ako úzkosti a depresie zvládať - čítanie kníh (na ktoré sa ale neviem sústrediť) beh, zdravšia strava, menej alkoholu, vitamíny, racionálne analyzovanie myšlienok...chodieval som na psychiatriu, no už som prestal (nechcem brať už brať lieky), k psychologičke, niekedy som veci robil na silu a nič...a čo je najhoršie, čoraz častejšie si kontrolujem váhu a mám výčitky, keď sa viac najem...

Janik4

Tak som sa docital o tom sulpiride:
Sulpirid účinkuje bifazicky, tj. v nižších dávkách blokuje
presynaptické D2/D3 autoreceptory, což vede ke zvýšené syntéze a uvolňování dopaminu. Klinický důsledek tohoto jevu spočívá v redukci
negativní, depresivní a kognitivní symptomatologie.
Tak uvidime, mam len 50mg denne rano a malo by to zysit ucinnost aj toho Paroxetinu.

tibbi88

Sem tam aj ja užijem Xanax....ale už zriedkavo, keď už som fakt veľmi taký nepokojný, keď v kútiku duše dúfam, aby sa toto celé trápenie skončilo

Janik4

Ahojte,

k Paroxetinu a xanaxu pribudli dalie pilulky - Sulpirid. Zatial som ich nestudoval, poznate ten Sulpirid ?

marcelina78

Tibbi aj ja mam stale ten nepokoj, ze neoblezim, neobsedim stale musim cosi porabat aj ked som total psychicky vycerpana, vacsinou sa mi neda pozerat ani telka, stale musim odbiehat, ani si sanut a v klude citat,dnes som si dala 0,5 mg toho xanaxu, ale ziadny efekt, palenie tela, tuhnutie, silny nepokoj, tak som si nahriala ten zatuhnuty chrbat na elektrickej poduse a to ma uspalo na 3 hodkiy, prave som sa horko tazko zobudila a nemozem sa prebrat, som slaba jak mravec a najviac ma stve, ze uz som nestihla zavolat lekarovi a vikend pred nami...