Úzkosť

misiak

sunie ale znesu :D nemaju vplyv na alkohol,akurat viac zatazuju pecen :)
ani na jednom AD som nevidel napisane ze by alkohol mal vplyv na ucinok ad.
ale tiez nepoznam nikoho kto by PP liecil alkoholom.mozno ja ale nemam pp :)

misiak

asi mate prvdu.nieje depresia ako depresia.ja som maval stavy obcas ze som si hovoril ze ma tu nic nebavi a asi by bolo vykupenie keby som zomrel.
zrejme to bola depresia,ale asi nie dlhodoba.obcas mi taka myslienka preleti hlavou ale zavrhnem ju.ani ja som sa neskusal liecit alkoholom,ale kamarat co k nej chodi ten to skusal tak asi preto to napisala :D

katkaxxx

a takisto si nemyslim ze vacsina ludi s PP ma depresiu. ale ved ok, ja nie som odbornik, lenze tieto vsetky statistiky su casto strasne zavadzajuce alebo nespravne interpretovane. a minimalne na mna tie spominane vobec nesedia a nemyslim si ze by som bola svetla vynimka.

katkaxxx

misiak v tom clanku sa pisalo ze clovek "lieci" PP alkoholom, nie depresie. ale tak ci tak si nemyslim ze by to bola neviem aka uzasna pravda. ja neviem.. napr na tomto fore mame dost velku "vzorku" ludi co ma PP a nemam pocit ze by sa niekto z nich liecil alkoholom. aj ked samotne slovo "liecil" znie smiesne, lebo alkoholom sa nic nelieci.

sunie

misiak nie je depresia ako depresia. ine je ked ta chyta "melancholia" a ine ked sa jedna o DLHODOBY stav a neni si schopny ani vstat z postele, nic ta nebavi,nemas chut zit atd.

misiak

je uplne normalne ze clovek depresie leci alkoholom.a vacsina ludi co ma PP sa neunrani depresiam.
iny nazor ma len milos ale vsede som sa docital ze je to tak :)