Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

ADULIK málo sem chodíš, potom si to pletieš všetko :) Ako sa máš? Injekcie ešte berieš? Už je to hádam všetko oveľa lepšie, však? :)

tatiana26

KACHITA ono to je úplne normálne...sú dva typy ľúdí s úzkosťami a depkami... jedným je zásadne lepšie ráno a jedným večer... u mňa je to tiež večer. Na ten vzťah si dávaj pozor, aby z toho nevznikla závislosť na otcovi, že sa naučíš fungovať len s ním a potom to bude veľmi ťažké fungovať bez neho... viem, o čom hovorím, zažila som to s priateľom. Prvé mesiace mojich úzkostí som bola na ńom ako kliešť, ani krok bez neho... keď som prvýkrát šla niekam sama, tak sa mi zdalo, že zošaliem... Ale to asi nie je tvoj prípad, lebo ty chodíš nakupovať sama... aj keď s atakmi, ale chodíš, to klobúk dole

kachitaa

Po strasnom zaciatku dna som napokon dosla do pekneho vecera, je zvlastne, ze vecer je mi stale lepsie nezavisle od AD. A rano je to muka. Cim to je sposobene?
Ja som vsak jedno velmi rada, vdaka tomuto problemu sa mi utuzuje vztah s ocom :)

tatiana26

ZUZKA prosím ťa už sa uvedom, že čo riešiš stále... zase nemáš dobrý deň, tak ho potrebuješ niekomu spríjemniť? To akože ak niekto nevie pravopis, tak sem nesmie prispievať? (monika to teraz nehovorím, že ty ho nevieš) Ja som také pravidlo nikde nevidela... A to je fakt smiešne, že na takej citlivej téme ako je adopcia... akokže keď niekto napíše hrubicu, tak nie je schopný vychovať dieťa? Sa mi rozum zastavuje miestami...

zuzanka65

Tie slová som napísala veľkým schválne, Nevieš prečo, vysokoškoláčka.
Ja pochopím preklep, slová písané v rýchlosti, sem tam chyba, nič sa nedeje, ale to čo si stvorila ty
( decký a ovplivniť ), to je pre mňa silná káva a to ani nemám VŠ.
Ak ma niekto chce obviniť, že teraz útočím, tak áno, priznávam sa bez mučenia, vadí mi, keď niekto píše také nehorázne hrubky v téme takej citlivej ako je adopcia alebo výchova dieťaťa.

monika9

OSTATNYM DAKUJEM ZA PODPORU A TYCH CO TAM PRISPIEVAJU SVOJOU HLUPOSTOU SI NEBUDEME VSIMAT....OZAJ VYBAVILA SOM DECKAM MEKACA ZADARA,BUDU MAT TAKU MEKACSKU AKCIU

monika9

tak este raz zuzana65 ty si v prvom rade nepochopila dobre mna ale tí comaju deti z DETSKEHO to preto velkym lebo aj ty si to tak napisala ale k teme takze tí mi napisali co som chcela vediet,islo mi o geny - dedicnost,a ty si tam splietala ze chcem niekomu geny menit,takze tak