Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

radana21

ak sa nemylil tana ma tiez dieta,vsak?
tak potom sme na tom asi kus rovnako;)))
dopadlo to tak,ze som nakoniec isla ale uz bolo zavrete a NIC SA NESTALO!!!

katkaxxx

no radana to je typicka panicka porucha a anticipacna uzkost - "co ked mi pride zle" .. strach z dalsieho ataku.. myslim ze na toto je najvacsi odbornik Tana, ta bude asi najlepsie vediet poradit

radana21

katka ja som ozaj z tohto na prasky......ja som ze vsetko v jednom;)))momentalne rozmyslam ci si mam sadnut za volant aj s mojim krpcom a ci mam ist na nakup;)???
cize strach,uzkost...

katkaxxx

a este jeden tip - tak asi 3 strany dozadu tu je link na knizku - PDFko o panickej poruche - urcite sa tam pise ako zvladat tieto stavy..

katkaxxx

no baby neviem co spravit prave v tej chvili - prirodzena reakcia by bola ujst do bezpecia, ale to nie je spravne lebo tym si clovek uzkost z dlhodobeho hladiska len zvysuje pretoze podporuje vyhybave spravanie.. co ja viem, mne ked sa stalo nieco podobne tak som to nejak predychala.. na mna ked dojde panicky atak tak proste pockam kym to prejde.. hlavne je nezacat rychlo dychat lebo potom moze clovek odpadnut (uz sa mi to stalo). pokial nezacnete hyperventilovat tak sa vam nema co stat.. v tej situacii najviac podla mna pomoze relaxacia - dychanie. nadych na 3 doby a vydych pomalinky na 6 dob.. tu ide skor o dlhodobe riesenie problemu - nie prave konkr. v tej situacii.. na uzkosti treba pracovat vseobecne.. ale mna nie je moc dobre sa pytat na to co robit s fyz. priznakmi, lebo tie aj ked ich poznam ma akosi netrapia, ked pridu tak odidu, mna zatazuju tiez psych.zalezitosti - strach a pod..

radana21

inak kati toto by aj mna zaujimalo....?mne ked prisli tieto stavy a bola som s krpcom napr.na nakupe tiez som nevedela co robit??!!!
a ako to dopadlo?
nooo rychlo rychlo zdrhnut schovat sa doma;)
citila som sa strasne ze kazdu chvilu odpadnem,zhorsilo sa mi dychanie a myslim ze som bola biela ako stena...ale doma sa to samozrejme ukludnilo!

hortenzia313

mohli by ste mi poradiť ako zvládate záchvaty úzkosti na miestach ako napríklad sama v meste a pod keď ste strnulá a cítite že nedokážete už urobiť ani krok

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.