nevladzem dalej

Príspevok v téme: nevladzem dalej
delete

Prisla som na priatelovu neveru, bolo to na zaciatku vztahu, spaval s 3 zenami. Ja absolutne neviem ako dalej, zijeme spolu mame pred svadbou. On vobec netusi, ze ja o tom viem, snazila som sa na to zabudnut, ale nejde to. Mam pocit, ze uz mam z toho aj psychicke problemy, trpim nespavostou, nechutenstvom, a najhorsie je tras celeho tela niekedy to vobec nejde ovladat.
Ja by som som sa s nim aj chcela o tom porozpravat, ale asi nikdy nenaberem na to odvahu kedze som si to precitala v jeho spravach na soc. sieti.
Dokazali ste sa niekedy preniest a zabudnut na neveru

dobra vila

Moj boze! Mila zakladatelka, idem z teba spadnut na zadok, esteze sedim! Tebe nadobro harasi??? Si fakt tak blba, uz aby som to takto otvorene napisala, ze budes tolerovat viacnasobne cudzolozstvo? Len si nechaj skakat, moja mila, po hlave, mas pred sebou krasnu buducnost... Zobud sa! Chce skutocne uzavriet manzelstvo s chlapom, ktory ti ma slubovat vernost do konca zivota?! Parodia uplna! A obdivujem ta, ze s nim nevies o tom hovorit, lebo ja akonahle by som sa to dozvedela, tak prva vec by bola, ze by som to na neho vyvalila... komunikacia ti tu uz nepomoze, chlap je evidentne tupsi ako tupy uhol... Nekaz si buducnost, ktora by od tohto bola urcite ruzovejsia... konaj spravne, a nech ta nemrzi, ze stracas vola, ked inde najdes lepsie (nemyslim lepsieho vola :) haha). Drzim palce a fakt sa zobud, lebo ta do zivota pretrasiem ja osobne.

wreck

nie. nikdy.

svojim sposobom obdivujem kazdeho, kto to naozaj dokazal. pre mna je to nieco nemyslitelne a ta povodna dovera je neobnovitelna.

môjnazor

Delete, radšej sa vráť z kratšej cesty - dobre Ti radím - ak si už teraz z toho zničená a nevieš s tým žiť, zblázniš sa z toho. I tak si myslím, že už prišiel na to, že s Tebou nie je niečo v poriadku, tak načo sa skrývať za mlčanie? Utekaj od neho, NEVÁŽI SI ŤA, tak maj aspoň Ty úctu sama k sebe! Držím Ti palce!

J111

Ak sa chces zbavit svojich problemov, tak ho s tym musis konfrontovat. Inak sa nepohnes dalej, uzavries sa a mozno ti aj prepne.

Iv0810

Prosím Ta spamataj sa rýchlo,ak Ti to urobil ešte Ste len chodili spolu,počas manželstva to bude robiť ešte viac.Chceš byť nešťastná celý život a ešte nebodaj vychovávať aj spoločné deti a on si bude užívať s inými?Naber tu odvahu a čím skor sa porozprávaj s ním a pouvažuj či spoločná buducnosť má zmysel.