vopred vidi koniec

J111

V podstate ma pravdu, pri dnesnej rozvodovosti... Podla mna stat rozbija rodiny, lebo je velmi benevolentny. Chcete, chcete, nechcete, nechcete. My sme s manzelkou neboli ani u psychologa, rozvod sa konal bez ucasti rodicov a pod. Rozviedli nas jak poslednych ci.anov.

ka3na

a co konkretne znamena ze si drzi odstup? nerad sa mazna,nevyjadruje a neprejavuje ti lasku? alebo co? lebo pokial to len vravi a neprejavuje sa to v jeho spravani tak je to vlastne fuk :D ja svojmu som to tiez vravela a aj vravim a sme spolu 2 a pol roka :D

arman

Pretoze podla mna je totalna blbost niekomu sa odovzdat. To zakonite musi skoncit neuspesnym vztahom, sklamanim a bolestou.
Ineho cloveka si treba pustit do zivota len po tolko, kolko si pusti clovek do zivota sameho seba. Inymi slovami, nakolko sa ma rad, tolko musi mat rad aj druheho, nie viac. Inak zacne byt v tom vztahu unasany laskou, a toho druheho to zacne skor ci neskor dusit.
Ale aj tak... pokial ten svoj stav povazuje za normalny a nechce s tym nic robit, tak potom vas vztah nema buducnost. On si bude musiet vyliecit svoje srdce a ty mu v tom mozes pomahat. Ak mu budes pomahat, potom ma lepsie vyhliadky si ho vyliecit, nez keby bol sam, ale ak mu nebudes pomahat, potom by mal vacsi uspech ak by ostal sam.

User_37597

ja som taka ista...este len sa to zacina a uz vidim koniec.som sa s priatelom dala dokopi v novembri a som mu povedala ze do leta uz nebudeme spolu..bumm a sme spolu viac ako 4 roky :D
je to blok.

wreck

tipnem ze prezil neuveritelne sklamanie a ma strach sa komukolvek odovzdat.

chce to pokojny laskavy rozhovor o jeho minulosti a netlacit nan prilis alebo naliehavo, ak nebude chciet nieco povedat.

lopuska

tusim nejaku zlu skusenost... este sme to nepreberali. a neviem aky ma suvis laska s drzanim si odstupu. resp. kde je ta hranica