fajka

lauraa

;o))) capik je to, co Ti "vysi" v ustach vzadu na podnebi akokeby pred hdrlom... najlepsie, ked sa Ti ked tak urobi pod jazyk - nebudes citit tu chut a mozes to v pohode vyplut, ivka2 mam podobny problem s tym mojim... robim to tak, ze mu to sice zacnem robit ustami, ale nedokoncim ho s tym, ze ak chce moze to dokoncit vo mne! Lebo ani mna to takto nebavi!!!

ivka2

ja mam zase napr. taky pocit, ze ten moj chce uz iba oral..:((...uz sa vobec normalne nemilujeme...:((tak som si povedala, ze mu fajku nespravim pokial sa so mnou zase nezacne normalne milovat...:((

chrobak

Ja som citala,ze z toho pride zle iba ak ti to podrazdi capik.Mne z toho prislo naozaj zle,ale iba prvykrat,potom som si nasla sposob ako to robit,aby sa aj spravil a neovracala som ho.Ver mi,ze pre chlapov je to naozaj niekedy lepsie ako samotny sex

dzivka666

zle ti nebude, akurat sa ti moze zdat, ze mas trochu sucho v krku, ked sa ti spravi do ust a ty to ...hmmm... prehltnes. ale ver mi, ak sa naucis, co sa mu paci, bude pri tebe zazivat oragzmy lepsie, ako pri sexe!