Vyrastiem ci nie?

Príspevok v téme: Vyrastiem ci nie?
Tota_salena

Ahoj poslednu dobu ma trápy ze ci este vyrastiem mám 14 rokov a 158 cm, narodila som sa síce v 7 mesiaci ale je este sanca ze vyrastiem 10 cm ?....asi nie co ? :(......som ejdná taka malá v mojej rodine no este mama je mensia nez ja ale vsetci su vysoký.....ja neviem co mám robit nemozem si kupit ani saty ani topánky rifle nic vsetko je na man velke uplne vsetko :(....už ma to pretáva bavit :(

tvoja kvetinka

Hello!
Ja som podobný prípad. Mám 163cm, pred týždňom som oslávila 15 narodeniny. Mamina: 161cm, otec: 178cm.

Prvú menštruáciu som mala v 12 aj pól, presne (si aj pametám!:D) 20. augusta 2009. V 13-14 rokoch som však narástla o neuveriteľných 15centimetrov! Pred tým som bola riadny krpček. Ale mne sa to ľúbilo. Nie nemám z toho komplexy ani žiadne depky. Nohy mám 35,36,37 podľa typu topánok. Obľubujem hlavnie na platforme. Tie nevyzerajú neslušne a sú prekrásne!

Mojou tajnou túžbou je mať 165-175cm. Za posledný polrok som narástla o 3cm ak sa nemýlim. Čo pviete? Môže sa mi môj menší sník splniť?

Kvetina

Tota_salena

Dakujem za rady no a za podporu aspon viem ze nie som sama.......a KEKO nauc sa prosím ta citat bo vidim ze s tym mas velke problémy :D

opica

mozno este porasties, aj ked sa som najviac vyrastla medzi 13 a 14 rokom, o 10 cm a o tolko som aj pribrala asi...

ale 158 nie je take hrozne...v nasej rodine, z ocinovej strany su vsetci taki nizsi..

ako sa vravi, co je male to je mile...

ja mam sice 170 cm, a mam tiez 36ku nohu, teda dost vela 36iek mi je velkych, ale zas, daju sa kupit aj 35 -36, nie je to problem

mifor

Tota_salena, akoto? Však aj ja mám 36-tku nohu a žiadne problémy s topánkami nemám, veď keď mám 36, tak mi pasuje 36-tka. Síce lodičky moc nenosím, ale normálne obujem 36-tku.

henyy

ja mam 161cm, velkost obuvy 35 co je problem pri sandaloch a balerinkach- tie som si teraz kupovala v detskom oddeleni :(
botasky su 36ky ok, ale letna obuv- katastrofa :(((

henyy

keko nepodpichuj ju,chuda dievca a nauc sa citat ! jasne napisala ze sa narodila v 7 mesiaci, a nie ze je v 7 mesiaci !!!!!!!

Tota_salena

Mifor.....topánky mám 36 lenze botasky su mi aj 37 dobre a ked si chcem kupit lodicky ta ani 35 nesu dobre bo velke letne topanky su tiez velke a skracovat nohavice nie je boh vie co ked som este k tomu aj chuda a je na mna vsetko siroke :(

brunetka_a

1. si vo vývine , časom sa uvidí
2. ak si vyššia od tvojej mami tak mno neviem tam už ide o genetiku po kom viacej budeš či po otcovi alebo mame

ja mám 19 rokov / 165 cm som malinká tiež ..moja mama je menšia odo mna..otco brat vysoký možno 180 cm neviem... a ja už asi nevyrastie... počkaj uvidíš to je genetika a čas :)