najlahsia vysoka skola

Maoam

mal by si studovat nieco, co ta bavi a naplna a nieco, co ma perspektivu, inak je to absolutne nelogicke a hlupe investovat cas a namahu do niecoho, z coho nic nebudes neskor mat, alebo co ta vobec nebavi

z toho co pises to vyzera tak, ze ides studovat preto, aby si mal nejaku VS (alebo to niekto od teba chce)

ale vobec nevies, co chces a co je spravne pre teba

takze to je fakt zla startovacia ciara pre akekolvek studium

jankaaaaaaaaa

podla mna nemusis ist na vysoku skolu ak mas vystudovany graficky dizajn, alebo chod na skolu s rovnakym alebo podobnym odborom ako studujes na strednej, to bude pre teba lahka skola, kedze tam budes mat predmety o tom co si uz studoval
grekokatolicky knaz moze mat normalne rodinu, ale musi vsak dodrziava vsetky posty atd, to je celkova filozofia

sweater*

ked nechces byt knaz, tak naco zabijes 5rokov v skole ktora ti bude k nicomu? bud chod studovat nieco z coho budes mat osoh, alebo aj ked ti to v uplatneni sa nepomoze ale velmi by ta to bavilo, je pre mna tiez dobry dovod. proste nerob skolu len preto ze vidis ze dneska sa to tak robi :)

asdasd

neviem ci to tu ma zmysel este rozoberat ale dufam ze ano....takze podla vas v mojom pripade nema zmysel ist na vysoku skolu, ked studujem graficky dizajn?
napr ta teologia. ked ba som na nu siel to znamena ze z nej ked vyjdem musim byt automaticky knazom? alebo ako je to zo zenenim u evanjelickych knazov a ako u greckokatolickych? odpovedajte prosim velmi podrobne rad si to precitam. rozvedte tuto temu. dakujem vsetkym ktory mi poradia. a prosim vas nepiste sem ti ktory sem mvyjadria svoje negativne nazory lebo to pre mna nema ziadny zmysel, odpovedajte mi prosim iba na moje otazky a iba ty ktory o tom naozaj nieco vedia.

jankaaaaaaaaa

dalsia vec je, ze ak ta skola vobec nebavi a nechce sa ti, ale chodis tam preto len aby si skolu mal, alebo kvoli rodicom tak je veeeeeelmi velky predpoklad ze tu skolu vobec nedokoncis

Maoam

naco su ti odbory, kde stravis pät rokov svojho zivota a nic z toho potom? to si fakt taky lenivy alebo taky blby?

jankaaaaaaaaa

vsetko co si vymenoval su tie najlahsie odbory. a preco? lebo su cisto o bifleni sa, ziadna logika, ktora je pre niektorych ludi uplne tazka. cize skoly, kde sa len nabiflis co dostanes a to je tak vsetko. ziadne rozmyslanie, ziadne namahanie mozgu. jedine namahanie pamate. takze je na tebe co si vyberies, co ta bude aspon trocha bavit..
a uplatnenie nic moc. a preco? lebo tieto najlahsie odbory studuje najviac studentov, takze je ich strasne vela a tolko pracovnych miest tu nieje, takze su evidovany na uradoch alebo robia pracu, ktoru mohli robit aj bez VS

asdasd

matematika v ziadnom pripade. inak nikto mi neodpovedal na moj prispevok:
inak aky mate nazor na sociologiu etnologiu teologiu politologiu psychologiu a na podobne odbory ? a kde sa s nimi da uplatnit? inak mozte povedat este nejake ine odbory. dakujem.

kvarog

Matfyz sa napríklad nepovažuje za ľahkú školu ale je na nej jeden veľmi ľahký odbor a to fyzika bc a potom teoretická fyzika mgr. Stačí len rozumieť matematike.