Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Následky SVRABU - viete mi pomôcť???

Príspevok v téme: Následky SVRABU - viete mi pomôcť???
lllll

Prosím o radu/pomoc. V novembri sa mi objavili v priebehu 5 dní štipance, začalo ma kde tu svrbieť telo, kožná to diagnostikovala ako svrab. Dala nam sírovu masť 20% a dieťatu 10% tak sme sa natierali okram manžela, ktorý tomu neveril a odmietol. Medzitým som zašla ešte ku 2 kožným, ktoré povedali, že to svrab nie je. Jedna že to je koprivka, druhá že skôr od nejakých mušiek alebo blchy. Kedže tá prvá povedala svrab, tak mi to nedalo a všetko sme podstúpili, natieranie, dezinfikovanie, prezliekanie, žehlenie, prantie....atd čo s tým súvisí, asi týžden aj viac som toto ako šialená robila. Či to bol svrab alebo nie to už neviem, ale čo je dôležité, že mám odvtedy hrozné problémy s pokožkou, ktorá ma štípe, svrbí, pichá a to v rôznych intervaloch. Už som si myslela, že je to stále ten svrab ale ked som bola na kontrole, tak vraj to isto nie je svrab a mám sa natierať excipialom a takým olejom do kúpela. No stále sa toho neviem zbaviť, niekedy mi to prejde na týžden, a opäť 1-2 dni ma to pichá, svrbí.... Potom znova mi to prešlo skoro na mesiac a teraz ma to už zas 3 týdne trápi. Idem aj na alergologiu, či to vlastne bol svrab a či namám iné problémy, alebo môže to byť zničená koža po tej sírre???? Nemáte s tým niekto skúsenosť? Rada by som to už vyriešila, lebo ma z toho ide už naozaj poraziť. Nikomu nič nie je len mne. Síce dcérka mala zas 2x také škvrnky po tele ako ekzém ale ju to vôbec nesvrbelo a prešlo jej to.... Naozaj by som prijala nejakú radu a skúsenosť. DAkujem.

jemka

Ahoj, najlepsie ti asi poradi odbornik. Ale ak ti to pomoze, tak tiez som raz mala svrab a po celej liecbe sa mi spravil ekzem. Vraj to je normalne po svrabe. Ale odvtedy uz nemam chvalabohu nic. A ci to nemoze byt po tej sire...ja som nemala nic take ako popisujes. Nedavala si si toho az prilis? Lebo to je dost agresivne.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.