Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Opakovaná mykóza

Allenkaaaaaa

baby, skuste na cas nejest sladke a uvidite ako vam to pomoze. Ked si kazdy vecer date acidko, trosku tvarohu, bryndzu, pomoze to! Potrebujete probiotika, tak ich skuste bud prirodnou formou, ako pisem vyssie, alebo kupte v lekarni. Hlavne menej sladkeho!

ika211

Moze to byt aj z nechraneneho pohlavneho styku, ak napriklad idete na plno a partner strieka priamo do teba, mozes takto reagovat na jeho spermie, ktore ti narusuju ph v posve, je to velmi casty problem zien.

pe84

ano, mykozou mozes nakazit aj partnera, preto je vhodne, aby ste sa hned obidvaja preliecili, ja odporucam Canesten Gyn, v lekarni sa da kupit take kombinovane balenie, tableta a krem, zena si dovnutra zavedie tabletu a zvonku sa natiera kremom, ktory pouziva aj partner, je to velmi ucinna liecba, viem to z vlastnej skusenosti...

krado

Treba preliečit celé telo nie liecit to len lokalne. Výborné su produkty Starlife,napr.Oregano star, Chlamynil, Grepostar, kludne sa ozvite bližšie info poskytnem.

DzanaFX

Lavender, bez sprchy nepustím partnera medzi nohy....Dobrá taktika, ale pokiaľ on má niečo, tak voda mu to zmyť nepomôže...Mala som ten problém, ale odkedy nie som so svojím ex, práve mi došlo, že mi odvtedy nič nie je...A umýval sa aj on... ;-)

btw on nepociťoval žiadne problémy...:-)