problemova menstruacia

Príspevok v téme: problemova menstruacia
brum

tento problem trva asi tri mesiace. pred troma mesiacmi som dostala menstruaciu, no bola o dva tyzdne oneskorena. minuly mesiac som ju sice dostala nacas, no trvala dlho a na moje prekvapenie asi po jednom dni prislo nieco velmi podobne menstruacii..bola to krv, no bolo to slabsie. trvalo to asi 5 dni a podobalo sa to na menzes. a tento mesiac sa to opakuje, opat som dostala normalne menzes a nie je mu konca kraja. navstivila som aj gynekologicku, na preventivnu, no nic mi nezistila. a v tomto cykle som zacala brat HAK. tak co teraz? podla mna to nie je moc normalne. necitim sa najlepsi, je mi tazko od zaludka, boli ma hlava a tak.. mali ste niekto nieco take?

capka

Ahojte, chela by som sa spytat jednu mensiu otazku. Tento tyzden v pondelok som navstivila zubara ktory mi predpisal velmi silne lieky od bolesti, bolo tam pisane ze v pripade velkych bolesti mam uzit dve tabletky naraz, v ten den som dostala aj menzes.Nakolko beriem antikoncepciu a vcera mi mala skoncit 21 tabletka a teraz mam len dostat a dostala som ich uz aj v pondelok mam zvlastny pocit o co sa jedna?ci to mohli zapricinit tie tabletky od bolesti?Menstruacia bola skor taka tmavsia a vobec nie silna len take obcasne zrazeniny vychadzali.Prosim skuste mi poradit o co sa moze jednat? DAKUJEM

vsadenova

ahoj, ja mam tiez dotaz...pohlavny styk som mala naposledy zaciatkom novembra, cize tesne po menzese...nedoslo vsak k ejakulacii do mna a ja som este nedostala dalsiu menstruaciu a trva to uz cca sest tyzdnov...moze to byt sposobene hormonalnou nerovnovahou, kedze som vysadila zaciatkom novembra HAK?

jaja

ahoj brum, ak sa mozem spytat, ake vysetrenie ti robila gynek.
krv ...
mala som nieco podobne. najprv menzes, potom krvacanie, stale dookola. ja konkretne mam hormonalnu poruchu, na co mi gynek. nasadila antikoncepciu, co mi to v podstate dalo dokopy. zatial. moj problem je ale v tom, ze musim co najskor otehotniet, co mi pri antikon. nehrozi. takze som tiez v koncoch.