Ako ochorieť pred písomkou?

IbaJa

Vy ste jebnutí? Ona to robí so zámerom čiže si je vedomá dôsledkov takže jej tu nepíšte že "zdravie máš iba jedno" lebo to není odpoveď na jej otázku vy retardovaní ľudia ak viete ako ochorieť tak jej to teda napíšte ale ak nie tak jej nepíšte pičoviny... >:| už ma to sere lebo aj ja som niečo take hľadal ale nič som nenašiel lebo plná riť týchto kokotín tu je

alena24

ze celit zodpovednosti bla bla :D cely cas na strednej som sa ucila kraviny ktore v zivote nepouzijem, iba co decka travili najkrajsie roky svojho zivota pri trapnych pouckach a kaslali na seba, na blizkych, na svoj zivot(to nehovorim ze by mali pit)...ja som v skole bola priemerna lebo som bojkotovala proti sibnutemu systemu(ktory sa bohuzial nezmenil)..a dnes je zo mna doktorka co vystudovala karlovku v prahe :D lebo som sa na strednej zamerala len na to co som vedela ze urcite vyuzijem..takze pokial vies, co chces robit, tak tie predmety studuj, a na ostatne sa vykasli :D to je moja rada zo zivota ;-)

bingham

a este nieco pre "poctivych"...akoze co by tym ziskala...keby dostala zlu znamku ??? - nebodaj nie ponaucenie :D...ste ale zakeraci...take rady davat dievcatu ;)

to ako ked mi raz spoluziacka povedala ze nemam podvadzat pri uceni lebo klamem sam seba...a bum...ona 5 ja 2...a ze kto koho odrbal :DD

bingham

NEVERIIM :DD

Kolko "poctivych" je v tejto teme....to neni mozne :))...ze chod do skoly...treba celit zodpovednosti...normalne tomu nemozem uverit ake sprostosti pisete:DDD

Ked nie si uplne blba..tak do tej skoly nepojdes !!!!...ja som to tak robil xxxx krat...a doucis sa to potom...a napises to rozhodne lepsie ako ked pojdes na skusku total nenaucena :)))

AlexSandra

Nic v zlom, ale kto ti ma verit, ze "chces ziskat viac casu na ucenie"? V 39-ke sa kto vie ucit? Sa zobud.

Nechapem niektorych ludi. Bud mas skolu na salame a zajtra si za 45 min aspon dobre pospi. Alebo ak si stres-iarka, tak ta obavy museli uz davno prinutit ucit sa. Nie?

Dalsia moznost je, ze absolutne nemas talent na dany predmet. Napr. matika a fyzika, ci chemicke vypocty su vhodni kandidati. V tom pripade sucitim.

Vela stastia v zivote.

zewa

Naucte sa za svoje ciny (v tomto pripade skor neciny) niest zodpovednost. Ked sa nenaucis, tak nuz smola, bude patka. Ale len a len kvoli tebe a tvojej lenivosti.
Hlavne, ze sa citia vsetci tak velmi dospelo.. no len vtedy, ked im to vyhovuje.

J111

Na co ti je skutocne ochoriet, potrebujes niekoho obabrat, vsak staci obabrat doktorku, napr. s tym sranim:D
Ale lieky treba vybrat, vsetky!!!:DDD

Maoam

manushiq, ale ty si strasne nenapadna, ze ochories az teraz tesne pred pisomkou :DD, keby si mala viac rozumu, tak si na PN aspon oddnes, cize od zaciatku tyzdna, s tym, ze si ochorela uz cez vikend

natusa: ona nepotrebuje naozaj ochoriet, vsak ked urobi, co si jej napisala a ochorie, tak bude mrtva par dni ;DD, to sa jej fakt nebude chciet ucit na pisomku potom ;DDD, bude rada, ze je rada...

najlepsi tip je ten s hnackou, horucku si nevycarujes a keby bola lekarka troska akcnejsia, vezme ti krv a bude pruser, ked nebudes mat zvysene zapalove markery ;DDD

peciatka

No to mas nepriemne...
Odkial si? Daj mail, mozno by som mohol poskytnut peciatku, nechcem to tu tak verejne pisat... :)