27 rokov - panic

ander

áno, áno trpíš diagnózou "princ na bielom koni"
predpisujem ti 3x týždenne navštevovať kaviarne a v piatok chodiť na disko a kde sa budeš úpenlivo obzerať sa po nejakej slečne, za účelom "vážneho vzťahu" ako ty tvrdíš :D a daj sa dokopy, posilka, zmeň šatník ak je to potrebné, urob niečo odvážne, výrazne tým zvýšiš šancu na úspech

alchemist

ander:

- z nabozenskeho presvedcenia to urcite nie :D
- tlty cert tiez niesom, aj ked nebolo by od veci na sebe kusok zamakat :D
- prilezitost bola (viac), zlaknut som sa nezlakol, len som mal asi viac trizvu hlavu ako mala ta druha strana :) jednoducho som ju nechcel pretiahnut a viac ju nevidiet ale otocilo sa to proti mne ocividne im islo asi to o to dat, zatrtkat niekomu v alko opojeni a na druhy den sa nevediet niekomu pozriet do oci :D
- este som nemal vazny vztah

ander

no najvyšší čas to niekde zasunúť
najlepšie do úľa :))
ale inak si nepovedal dôvody prečo si v 27 stále panic ? náboženské presvedčenie ? nebola príležitosť ? bola príležitosť ale si sa zľakol ? :) vyzeráš ako tlstý čert ? ja netvrdím že je to zlé a je to problém byť v 27 panic ale minimálne môžeme tvrdiť že sa výrazne vymykáš v rámci štatistiky ale problém to očividne je, pretože sa naňho pýtaš. jednoducho treba jasne identifikovať dôvod prečo si stále panic. s náboženským presvedčením ti nikto nepomôže. nebola príležitosť ? tomu neverím. zľakol si sa ? naber odvahu :) ? si tlstý čert ? začni chodiť do posilky a sprav si postavu a pamätaj že keď je chlap o chlp krajší od čerta tak to stačí :D a daj si záväzok že o to prídeš aspoň do 30 :D

ander

no najvyšší čas to niekde zasunúť
najlepšie do úľa :))
ale inak si nepovedal dôvody prečo si v 27 stále panic ? náboženské presvedčenie ? nebola príležitosť ? bola príležitosť ale si sa zľakol ? :) vyzeráš ako tlstý čert ? ja netvrdím že je to zlé a je to problém byť v 27 panic ale minimálne môžeme tvrdiť že sa výrazne vymykáš v rámci štatistiky ale problém to očividne je, pretože sa naňho pýtaš. jednoducho treba jasne identifikovať dôvod prečo si stále panic. s náboženským presvedčením ti nikto nepomôže. nebola príležitosť ? tomu neverím. zľakol si sa ? naber odvahu :) ? si tlstý čert ? začni chodiť do posilky a sprav si postavu a pamätaj že keď je chlap o chlp krajší od čerta tak to stačí :D a daj si záväzok že o to prídeš aspoň do 30 :D

J111

Hej, hej, po svadbe, len neviem, ako moze byt masturbacia aj pred svadbou. Budes taka odmasturbovana nevesta:DDD Vsak sa nad sebou zamysli, ak si panna, tak by nemalo byt vobec nic, ale ty si s tym zacala a uz neprestanes. So sexom sa neda skoncit na furt. Moj nazor.
A tebe alchemist len mozem gratulovat, ak nie si vadny. Len sa prosim ta cim skor zoznam s Atide, rychlo sa vezmite a pretiahni ju, lebo jej reci podla mna uz s krestanstvom ani nemaju nic spolocne. Skor je to zufalstvo ako krestanstvo:D

maruska_123

atide sak ty ajtak az po svadbe, ne? ci silou mocou ho privedies k oltaru, len aby si ho mohla pretiahnut? :D

J111

Jasne, jasne, ty si panic a Atide hned na to skoci:DD Atide, daj si pozor, mozno ma nejaku vadu. My na vychode volame takych, ze su daco vadni.
Mozno sa mylim, ak ano, tak sorry.

ATIDE/ESMERA

Ja obdivujem panicov vo vyššom veku, takí ma priťahujú a láka ma to na nich, vôbec ich neodsudzujem. Daj mi svoj mail, ak chceš :D :D :D