návšteva psychiatra + Hotelová akadémia

Príspevok v téme: návšteva psychiatra + Hotelová akadémia
VampDada

Ahojte, hneď sa vám chcem poďakovať za to že ste túto tému vôbec otvorili..... takže začnem tým že mám 15 rokov a užívam AD pretože mávam sprosté nálady ... nebudem tu opisovať všetky problémy .. toho by bolo neúrekom ... ale len sa chcem spýtať či nie je problém keď baba s AD chce ísť na HA ... a navyše či to tiež nie je blbé keď ani skúsenosti s varením a pečením nemám až také veľké .. Ešte ma štve aj to že šport mi vôbec nejde.... Ďakujem vám za odpovede

winki

to čo ty berieš za tabletky, sa v škole nikto nedozvie pokiaľ to sama nepriznáš. Takže no stres /myslím že tie učiteľky sú na tom psychicky aj horšie ako ty/

zewa

To co je za hlupost, ze baba s AD chce ist na HA :))) Ja neviem, ale podla mna, ked clovek berie AD, neznamena to, ze je retardovany. Ale ze ma dovahu riesit svoj zivot a momentalnu sitauciu.
Nic sa neboj, vsetko zvladnes ;)

VampDada

vitali ty chodíš alebo si chodila na HA? .... inak veľmi pekne ti ďakujem ;) ... veď ako ono to nie je že v kuchyni absolútne nič neviem .... také základy mám .... pár vecí viem aj uvariť aj upiecť ;)

vitali

Čo sa týka varenia, myslím si, že dôležité je mať základy varenia. Okrem toho, aj tak sa budete učiť teoriu a prax od základov. A ked sa obávaš praxe, tak máš možnosť zájsť do tej domácej kuchyne a všeličo sa priučiť, kým prídeš do novej školy, a o to ľachšie ti tam bude :) A budeš si istejšia. Inak, mi, čo sme prvé varili, resp. piekli, boli palacinky! :)Začínali sme od ľahkých vecí :)