Desný dráždivý kašel

Príspevok v téme: Desný dráždivý kašel
deniki

Ahojte, môj syn má desný dráždivý suchý kašel, taký suchý...Od včera celý deň kašle, a v noci sme kvôli tomu skoro nespali, a doteraz ho to neprešlo, strašne kašle. Má aj zapchatý noštek a soplíky. Mám s ním ísť k doktorovi? Horúčky nemá, a podávam mu Robittusin , spolu s pastilkami, na ukľudnenie kašla. Ale mám taký pocit, že to nezaberá...Nemáte nejaké rady na ukľudnenie kašla, také skutočné? Že naozaj pomôžu? Som zúfalá, že neviem ako pomôcť synovi, má tri roky. Celé telo si tým kašlom vysilí...Ďakujem za rady

deniki

Vrátila som sa od lekára, a dali mu antibiotika. Vraj sa mu začína zápal priedušiek...nevedela som, že aj keď nie sú horúčky, môže mať kašel bakteriálny pôvod :-(( Ďakujem za rady

mama2006

Odporúčam ísť k lekárovi. Mne raz malý začal kašlať v stredu poobede, vo štvrtok som si povedala, že však ešte nepôjdem, skúsim sirupy a v piatok ráno nás hneď Dr. poslala do nemocnice so zápalom pľúc. Horúčku nemal. Radšej ísť zbytočne ako vôbec. Mal tiež veľmi suchý dráždivý kašeľ.

dana660xz

ja ta nechcem urazit deniki, ale ako mozes toto robit? pises na net, namiesto toho aby si s malym utekala k lekarovi. nevyspali ste sa , je vysileny od tolkeho kasla, pises ze si zufala tak co nejdes k doktorovi? uz si mohla byt aj spat, keby si tu nestracala cas. tu ti nikto neporadi, lebo maly ma 3 roky a moze to byt alergicky kasel moze to byt hocico, ale to ti povie iba lekar. chod kym sa ti nezadusi chudak maly.