konečne pekné baby

milli

To so potom videl este nejaku inu reklamu - bola na nej vyobrazena len tvar. Tuto temu ale pokladam uz pre mna za uzavretu...

panika

no a ked si ju videl,aky tvoj nazor na nu?Podla mna je super.a aj ta ich stranka www.kampanzaskutocnukrasu.sk vznikla presne z dovodu,aby si dievcata uvedomili,co je naozaj krasne

milli

Musim priznat, ze som sa nad touto temou nezavisle zamyslal a vystali mi tieto veci:
1.) tu reklamu som skutocne nevidel (aj som si ju vyhladal na Webe);
2.) doc je zrejme jeden z mala skutocnych odbornikov, ktori tu bezplatne travia svoj cas kvoli inym a takym patri ucta a obdiv;
3.) na tuto stranku som zavital po "objaveni" dalsej novej temy o PPP a trochu som bol na niektore veci nabruseny a odniesol si to (teraz uz viem ze celkom nevinne) doc;
4.) nadalej som presvedceny, ze co som napisal, vo vseobecnosti plati;
Bol by som rad, keby mohli tieto vyjadrenia posluzit pre doc ako ospravedlnenie z mojej strany...

panika

boze,mne bolo vcera tak nap.d a utieklo mi cosi taketo.a sa musi znat,ze temu zalozil odbornik na zeny.nikde nikto,idem si prestudovat vase nazoriky

Rubi

Milli ved ta reklama ma vlastne ukazat ze aj baculky mozu byt krasne tak preco tu spominas anorexiu akokeby to malo nabadat k chudnutiu ved podla mna to ma mat uplne opacny efekt ze zena sa nema citit menejcenna len preto ze ma nejake to kilo navyse.Mam pocit ze si tu reklamu ani nevidel.Alebo si to vobec nepochopil o co tam ide.A milli nechci mi nahovorit ze ked vidis peknu zenu tak sa ti nezapaci len preto ze nevies aku ma povahu,ved je to absurdne.

samba

nie je dôležité, či sme chudý alebo "okrúhly", ALE AKO SA CÍTIME. Robíte jadro ? Ja tiež podobne makám, jadro však mám už našťastie úspešne zasebou. Prajem pohodu :-)

hmmm*

...preboha, veď doc to napísal, lebo v tej reklame nie sú žiadne dokonalé baby, postavou, že sú zlaté aj keď sú bacuľky, do reklám sa bacuľky nedávajú, alebo veľmi málo o to išlo!!!!!!!! a debata je úplne o niečom inom! Milli si úplne vedľa, ale aj tak ti želám pekný deň aj ostatným, čaute

milli

Ja neriesim nic. Opytaj sa tych, co riesia svoje "mindraky" ohladom svojho vyzoru. Krasu, aj ked len vonkajsiu, nezatajime. Ani netreba. Staci len zmenit doraz na hodnoty.