Novy design ZDRAVIE.sk

agaven ja

Ta cervena bola na tahanie oci ale nevsimla som si ze tu je tolko reklam až ked dali svetlu farbu..Prve som si vsimla behajuze vyrazne farby reklam uzas..A ako prve som zbadala tu fialovu.Uzas.Ja som kukala ci nie som na nejake inej stranke okolo mozgu.Cize zdravie reklama s astraca pri inych reklamach..uzas..

ojka.

ľudia sú stále nespokojní ((:
jedným sa nepáčila tá červená, iní by chceli zelenú, iným nebola ani po vôli tá fialová, čo bola "nedávno" ako reklama, a teraz aní táto...
je to len sila zvyku.... neviem, ako dlho to tu bude, ale o pár dni to podľa mňa bude fuč, tak trpezlivosť, priatelia ((:

lost

no tak to ano, nevsimol som si tu flash reklamu cez text, teraz je tu? :-O
nemam adblocker, mam len "noscript" aby tretie stranky nerobili "blbosti" (casto mi mrzol firefox bez neho) a on obcas blokne prave flash ktory je na 3-stranke, ak mu to nepovolim, ale bannery mi tu napr ukazuje, tu nad textom co pisem, hore, na oboch bokoch :D
**************
ale inac, niektore fora maju taku reklamu, ze ju daju tesne pod prvy prispevok a potom napr medzi kazdy treti/piaty prispevok (ako keby to bol prispevok, ale je to reklama)

a uz aj take som videl, ze ak napisem prispevok napr tento, tak do polovice daju reklamu, tak kde mam hviezdicky :)

mas pravdu ze co je vela to je vela.. ak by ich bolo decentne malo ,resp nevtierave, tak by to bolo OK..

wreck

mne pride nemoralne vnucovat navstevnikom otravnu, primitivnu reklamu, flashe cez celu obrazovku a blikajuce animovane gify. na zdravie.sk vidim vpravo v stlpci sekciu INZERCIA -- neintruzivna, textova, ked ma tam nieco zaujme, pozriem sa blizsie a aj kliknem. nevyzera to byt referral program, kedze linky priamo vedu na inzerovane stranky, takze uz je zaplatena dopredu. nevidim problem.

ale nenecham sa obtazovat kadejakymi nasilne prezentovanymi animovanymi stupiditami. podobne ked som este pozeraval telku, pocas reklamy som vypinal zvuk, prepinal programy alebo odisiel od telky. ked autor a zadavatel reklamy nemaju zabrany nechat pustit tak neuveritelne bezprecedentne tupiny do sveta, tak ja nemam ani najmensi problem proti tomu bojovat. inzerovane veci si vacsinou nekupim, resp. urcite nie preto, lebo som nahodou zhliadol na ne reklamu, takze revenue zo mna je zvycajne nulove, ci uz pred tymi blbostami sedim alebo nie. tym, ze opustim miestnost alebo to prepnem, sa snazim len o zachovanie mojho akeho-takeho dusevneho zdravia. pravidelna, dlhodoba konzumacia napriklad imbecilit ponukanych slovenskymi mobilnymi operatormi nemoze v oblasti psychiky viest k nicomu dobremu. to sa isto zhodneme. ja to jednoducho nie som ochotny tolerovat. :)

lost

wreck

no ale zdravie.sk zije hlanve z reklamy..

nemam v tom jasno, ale pride mi nemoralne blokovat reklamu..

(o to viac budu musiet znastat ti, co nemaju adblock)

a ak budu mat vsetci, kto bude hradit naklady na prevadzku serveru ?