Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je mozne ze balzam vysusuje pery?

Príspevok v téme: je mozne ze balzam vysusuje pery?
suché pery

mam suche a scvrknute pery? je mozne aby im balzam skodil alebo je to iba moj pocit......kedysi ked som pouzivala balzam ten isty nemala som ten pocit.....kamoska, mi hovorila ze ked pery blzamujem casto stratia schopnost same sa zvlhcit..tak newiem vobec:( ako si pomoct? taky hlupy pocit s cvrknutych pier mam uz tyzden, tak newiem ci ich nechat tak alebo furt dokola balzamovat???

marmel

je to možné podľa toho aké má zloženie, ja používam balzam s aloe má aj liečivý účinok a som veľmi spokojná.

Meretseger

Predpokladám, že to závisí od druhu balzamu, aspoň ja som to tak nejako mala. Používala som už fakt netuším akú značku, ale hrozne mi to vysúšalo pery. Potom som prešla na Labello, to používam pravidelne a pôsobí suppa, bez vysúšania. Tak vyskúšaj iný balzam.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.