Antidepresívum - Sertralín Actavis

Príspevok v téme: Antidepresívum - Sertralín Actavis
Miško

Dobrý deň,už týždeň beriem tento liek ktorý mi predpisala psychiatrička...

chcem sa spýtať či má s nim niekto skusenosti alebo ho berie dlhšie prípadne či mu pomohol alebo nepomohol,mne len zahnal myšlienky na samovraždu :( ale socialna fobia ma stale trapi,nezmenilo sa to,stale sa hambim rozpravať pre svoj teply hlas a ďalšie problemy spojene so socialnou fobiou sa ani nezlepšili,všetko je ako predtým :( pritom mi tam povedala že sa budem cítiť lepšie...

Vequana

Trosku stará téma ale musím reagovať . Už pomaly 3 roky som na antidepresivach za tie 3 roky som brala už 5 iných liekov pretože mi nič nezaberalo brala som mirzaten 15mg polovicu tabletky .. po istom čase som začala mat halucinácie . Vysadila som och náhle . Začala som mat nevoľnosti atd . Tak Dala mi sertrálin actavis 50mg + lexaurin . Beriem polovicu z 50mg a polovicu lexaurin 1,5mg . Na lexaurin som už takpovediac závislá .. ale ten sertralin mi nezaberá mám cudne sny take živé . Ráno sa zobudím a ako keby som všetko prežila večer . Ako by som ani nespala . Cez deň som dosť mimo .. chcem to všetko úplne vysadiť a brat niečo prírodné ale moja psychiatricka s tým nesúhlasí ... neviem čo robiť .

AD

Ahoj ja beriem setralin uz rok a pol a velmi mi pomohol mala som stavi uzkosti zo zaciatku som mala aj Xanax.Za prvy mesiac som schudla 8kg ale ak zacali lieky zaberat zacala som aj priberat .Teraz mi zmensila davky a postupne vysadit.Drzim palce vsetkym.

Elysian

Ahojte, ja beriem sertralin uz skoro rok a velmi mi pomohol. Beriem ho na socialnu fobiu. Natocila som o tom aj video, ak by ste si nahodou chceli pozriet:

Video o SF: m.youtube.com
Video o tom, co sa zmenilo za rok uzivania sertralinu: m.youtube.com

peter_prezyvka

ja ho zerem uz piaty rok, 100mg denne . asi to budem zrat az do konca zivota . celkom zabera, mam vacsi klud a pokoj .

milia

je to strasny liek, neberte ho... ja som bola unavena, pribrala som a to bolo vsetko. bola som mimo...uplne ako sfetovana...to je pomoc?
zmena to je, ale nie k lepsiemu...
nema to vyznam...

zaspata

ludia prosim Vas, co robite, aby ste neboli taki ospali z tych liekov :( mne je do placu, ked sa rano budim a nevladzem vstat...a o celom dni ani nepisem radsej...pijem kavu, beriem lucetam a aj tak to nezabera...nevladzem ani kukat na oci..

mimana

Ahoj ja som uzivala ten liek ale zacal ucinkovat tak po troch tyzdnoch. Asi po roku som ho ale uplne vysadila nechcela som sa zbytocne pchat liekmi, ale teraz som v depkach znova ale musim si vyriesit hlavne problem co vyvolava depresie a ziadne lieky nebudeme nikto potrebovat. Aj ked sa citim na hovno k liekom sa nechcem vratit hlavne koli tomu ze chcem mat cistu hlavu