Zanesene pory vsade

Príspevok v téme: Zanesene pory vsade
AKNICA

mam problem s pletou...nemavam ani hnisave vyrazky kde tu sa nejaka objavi, ale mam strasne zanesene pory...:( na nose na licach v okoli ust a brady je to najhorsie na nose a licach su to take ciern bodky....alna brade a ustach su to akoby take biele sive....viem, ze tam ten maz je ale nejde to vytlacit a ked ano ostavaju potom dlhoo dlhoo ervene flaky podrazdena plet...cistim plet 2 krat denne, 2 krat pozuivam masku za tyzden, piling....presne podla pokynov doktorky....stale hovorii len cakat a cakat....ale ja uz nechcem:( je mozne aby to bola daka vnutorna choroba??? nechce sa mi verit, ze pre tej vonkajsej strarostlivosti co mam nie je problem vo vnutrii....:( newiem co s tym, je mi uplne do revu ked sa na seba pozrem...bud same cierne bodky zanesene pory alebo cervene zjazvene miesta okolo ust.....uz fakt newiem.....poradte :( vsetko okrem kozmetiky .... za tu som vyhodila uz dost penazi, a zo zihlavy som sa vyhodila este viacc...:( uz fakt newiemm

kavaka

AKNICA, ja mam overenu kozmetiku na akne z Faberlicu, sa SK to ešte nie je známa značka, ale anti akne kozmetika stojí za to. Mozes pozriet na: kavaka.babybazar.sk, kazdopadne by som ju skusila.

AKNICA

jeej dakujem, za ponuku....no ja by som mohla prist asi az v lete, bo teraz mam stanice, tak sa nechcem moc poflakovat kade- tade.....skoda, ze je to tak moc dalekoo

AKNICA

BRALA SOM DIANE 35 PRAVE KVOLI pleti cca 2 roky, fakt som ju mala dokonalu, ale nechcem to do seba pchat naveky ved to sa ani neda, chcem to dako vyliecit z vnutra, le newiem ako:(

JahO_Odka

Ako dlho si brala tú HAK? Možno sa ti organizmus teraz len prečisťuje od toho svinstva, ktorým ti ho hormonálky zaniesli :)

delphia

cisteniu ultrazvukom nepripisuj nejaku zazracnu moc. ide o odstranenie necistot a odumretych buniek z povrchu pleti. to iste ti spravi obycajny peeling, len dnes aby to bolo coolovejsie :)) tak sa na to pouziva aj ultrazvuk. ale ako som pisala, nic ine ti to neurobi ako klasicky peeling.

nie si z KE?

AKNICA

citim sa zdravo i ked unavene, kedysi som mala problemy s travenim a daky zapal mi gynekolog liecil minuly rok, ale casto chodim na zachod myslim, cikat:D mala som aj zapal pluc moze to byt aj z toho myslim to zanesenie? no vies, ja nemam take vyrazky velke hnisave cervene ( i ke obcas sa aj taka pritrafi) ale malo...skor ide o taky husty vysev...zanesene pory...taka seda hlavicka akoby nevyzera to fakt pekne....a aj ked si dam make up furt to vidno.....kedysi som mala take ine akne....cca od 19 mam tu jednu stranu zlu...no bohvie co to mozem mat vo vnutri....ale ti doktori sa na to akoby nechceli zamerat....musim ju fakt presvecit nech ma niekde posle--myslela som skor na endokrinologiu, gyndu a takk....

evellina

...dobre,tak sa zameraj kedze mas vyrazky v okoli ust,ze to moze byt aj gynekologicky problem,teraz tym nemyslim hormonalny.....mam na mysli,ci nemas nejaky zapal po gynekologickej stranke...bola si na vysetreni u gynekologa??..spravil ti teraz niekedy ster,nezistil nic???...vyrazky v okoli ust mozu byt pri gynekol.prob. ale aj pri oblickach,stretla som sa s tym osobne,mala som teraz nedavno zakaznicku,ktora aj po hlb.cisteni pleti mala stale pri ustach vyrazky a sla na vysetrenia a po gynek.stranke bola v poriadku,ale mocovy mechur a oblicky mala zapalene.....

winki

AKNICA ja užívam Hak už 5 rokov a nic zvlastne to s mojou pletou nepsravilo jasne hnisave vyrazky zmysli ale cierne bodky su tu. Jedine ako proti nim bojujem je peeling 2 krat tyzdenne.