Candida...

delfi84

Kvasinkove ochorenie je u zien taka bezna choroba ako chripka.ked som to prvykrat dostala doktor mi predpisal cipky aj masticky,to mi pomohlo ale o mesiac som to dostala opat.Opat som si vkladala cipky,mala som na chvilu pokoj,ale dostala som to po case opat.Je to strasne neprijemne,bola som uz z toho zufala,netrpela som len ja ale aj môj partner,kedze pohlavny styk nieje pri tomto zapale mozny.Doktor mi vravel ze to môze byt z toho ked beries antibiotika,ked nosis nohavicky z umeleho vlakna,najlepsie je nosit bavlnenu spodnu bielizen,bakterie sa mnozia vo vlhkom prostredi,cize nebezpecne su bazeny a mokre plavky.Na intimnu hygienu nepouzivaj mydla,najlepsie je LACTACYD,najdes ho v lekarni.Ale tiez skodi aj prehnana hygiena.Pytaj si od doktora tabletky NIZORAL.tie mi pomohli najviac.

jujuj

...a problem je v tom ze ma tie kvasinky opat premohli.Len nechapem preco a z coho!hygiena urcite 100% a ni po chorobe niesom a moj partner je tiez v poho!mozem byt uz precitlivela na takeho ochorenie?mate s tym skusenosti?