Hľadám kamošku na chudnutie!

Mirka83

No to ti verím, kebyže po cvičení nerobím strečing, tak by som sa na druhý deň ráno musela z postele skotúľať :D

ivana12

Aha, no lebo ja ked som robila tak klasicke a po 20-30 som bola KO a na druhy den som tiez mala so sebou problem :D

Mirka83

Ale brušáky robím tak, že urobím 20 klasických, potom 20 na šikmé svaly a takto robím rôzne typy brušákov. Sem tam si pritiahnem nohy k hrudníku, to je dobré na uvolnenie a pokračujem ďalej. Dá to trošku zabrať ale keď sa rozpamätám na môj odraz v zrkadle, tak to ide :D

ivana12

Dakujem pekne :)

Docvicila som uz aj ja, dala som si 450 kalorii. Inak.. obdivujem ta s tymi brusakmi, ja by som to nezvladla :D

Mirka83

No tak budem vedieť na koho sa mám obrátiť keď budem potrebovať nejaké pekné topánky :) tak ti držím palce :)
no ja som už docvičila, dala som 400 kalórii, 200 brušákov a ešte pár cvikov na nohy, na ruky a ešte som sa pokrútila na rotane :)

ivana12

predaj topanok, uz sa tomu venuujem dlhsiu dobu a uz to cchcem konecne tak oficialnejsie :)
Mna bicykel caka az o 5 :D

Mirka83

A môžem sa opýtať v akej oblasti? No ja sa akurát idem vrhnúť na bicykel a trošku aj činky popremiestňujem :D