lakeť

Príspevok v téme: lakeť
unreal

Asi týždeň nazad som si banálne ale nepríjemne udrel ruku keď som odchádzal z prednášky. Ako som vstával tak som tak nejak prudko udrel lakťom do drevennej stoličky. Tak nepríjemne ako keď si prudko narazíte kosť na citlivom mieste.
Zabrnela mi celá ruka, bola to taká nepríjemná ostrá bolesť, musel som sa buchnúť riadne do nervu.
Vten deň ma bolela ruka tak že som ju ani nemohol položiť resp oprieť lakťom pretože mi bolesť prudko vystrelila.

No prešiel vyše týždeň a zdá sa mi že hoci bolesť ustúpila tak nie úplne. Keď prudšie pritlačím na ruku cítim že tá bolesť vystrelí.
Mal by som s tým ísť lekárovi? Príde mi to ako banalita neviem. Na druhú stranu som čakal že za ten týždeň niečo sa to zahojí úplne ale niečo tam stále pretrváva hoci málo.

vikkkis

ak si si to riadne udrel tak to moze trvat dlhsie nez sa to da uplne do poriadku... nervy su hodne na toto citlive, zvlast v tej povestnej brnavke na lakti kde su uplne nekryte.
nemyslim ze by ti na to nieco pomohlo od lekara... este by som pockala tyzden a ak sa to nezlepsi mozes skusit lekara, ale fakt neviem co by ti s tym spravil...