Prejedanie :-(

Príspevok v téme: Prejedanie :-(
minana

Ahojte.Zacalo sa to uz dost davno,ale ani sama som si to neuvedomila.Od malicka do 20.ky som bola vzdy strasne chuda,stale sa mi niekto za to posmieval,na moju vysku 168cm som mavala 43kg.Potom som odisla pracovat do inej krajiny a tam to zacalo.Bola som tam sama a pracovala i v nocnych smenach a asi som to vsetko zacala kompenzovat jedlom.Za tri mesiace som pribrala na 59kg,ale najhorsie bolo,ze som si to ani neuvedomovala.Az ked som zbadala strie.Potom som sa vratila domov a schudla na 54kg,no ostala mi do teraz jedna vec-prejedanie,neviem ako to zastavit a co mam uz robit.Cez den to vzdy vydrzim no ako nahle pride vecer som schopna zjest vsetko co vidim a aj ked uz nevladzem a je mi zle este musim nieco zjest.Potom mi je asi dve hodiny strasne zle a neviem dobre spavat.Zvracat som nezvracala nikdy,pretoze to nedokazem,zvracala som iba raz v zivote ked som mala 10rokov.Pomozte mi prosim nejakymi radami uz som s toho fakt zufala.Dakujem ste tu strasne zlatucky ludia.

monika111111111

a este by som ti odporucila jest castejsie cez den...ale nie masko so zemiakmi,ale daj si k masku zeleninku...nie ze teraz nebudes jest vobec..jest musis,ale po trosku a castejsie a hlavne pij vela MINERALNEJ vody...a pojde to

minana

Ved prave,uz chodim aj plavat pridem domov a prva cesta do chladnicky,viem,ze to musi prestat a niekedy si dokazem povedat nie,ale obcas ma to tak chyti,ze si neviem povedat nie.Uz aj priatel obcas stresuje za to lebo ze nejem poriadne iba sa vecer prejem a je mi zle a potom mu stenam.Potrebujem asi pevnu volu,ktoru nemam. :((

monika111111111

pevna vola je v tom..ze nesadnes do toho auta a nepojdes do tesca..viem,je to tazke..ale radsej jec kopu ovocia..alebo zapni si nejaky film s titulkami a rychlo zaspis..aspon ja pri tom rychlo zaspim...

1911

poradim ti najst si nieco co ta zabavi tak ze nebudes mysliet na jedlo ale len na tu cinnost,napr. ja ked citam dobru knizku tak hodiny ubiehaju ani neviem ako a pri tom ani nepomyslim na ine...,alebo si vyndi von s kamaratmi,alebo chod cvicit...

minana

Ano,ja si plne uvedomujem,ze to je o pevnej voli,no nedokazem to ovladnut.Ked som si aj nakupila ovocie a zeleninu,bola som schopna aj o jedenastej vecer sadnut do auta a ist si do teska kupit tresku,cerstve pecivo to je moja najvacsia slabost a cipsy,sladkosti..Fakt asi potrebujem recept na pevnu volu.

monika111111111

kocky,ktore mate takyto problem...ste slabosky v ovladani svojej vole...treba si povedat dost,ale fakt dost..radsej si nakupte ovocie,kopu ovocia al.zeleniny a ked vas to vecer chyti,tak papkajte ovocie a zeleninku..pomoze to..len musi byt pevna vola

Nikuska91

Ahojte...no,som rada,ze nemam sama takyto problem...Mam sice len 16,ale ja zjem neskutocne vela..To by ani tak este nevadilo-lenze ja jem same sladkosti.Spoluziacky na mna vzdy len tak zazeraju,ze jak dokazem toko zjest..a ja sama tomu nerozumiem.Predtym som bola strasne chuda.Casto sa mi za to posmievali a teraz..nieze by som bola tucna,ale od leta som zo 47-mich kil vysla az na 52 co sa na mne zacalo dost prejavovat.Mam strasne pneumatiky,ktore nechutne pretrcaju z nohavic a to ma straasne hneva.A prosim nerdte mi,ze mam cvivit pretoze ja cvicim 5x do tyzdna po 2-3 hodinach a aj tak...Nechcela by som sa videt keby necicim.Tak prosim poradte mi ako sa mam prestat PREJEDAT a ked na to nie je ziadna odpoved tak aspon ako sa mam zbavit tych pneumatik co pretrcaju cez gate... :(Dakujem za odpovede..!

minana

Lenze mna nie je vela,mam asi dobry metabolizmus lebo na to co vsetko "zozeriem" doslova mam 50kg,len to chcem koli zdraviu a lepsiemu pocitu zo samej seba..Ale dakujem za prispevok.

minana

Niekto tvrdi,ze to je zo stresu,ale ja ho nemam ziadny,vsetko je ok,len proste ked zacnem jest tak neviem prestat kym mi fakt uz nie je zle a uz ma to nebavi.Navyse zacinam byt pravidelne chora,lebo ovocie a zeleninu nejem vobec,iba same specialitky a cipsy,cokolady,no proste hluposti.Ak ma niekto radu budeme radi ked nam nejak pomoze :(