Prejedanie :-(

Príspevok v téme: Prejedanie :-(
minana

Ahojte.Zacalo sa to uz dost davno,ale ani sama som si to neuvedomila.Od malicka do 20.ky som bola vzdy strasne chuda,stale sa mi niekto za to posmieval,na moju vysku 168cm som mavala 43kg.Potom som odisla pracovat do inej krajiny a tam to zacalo.Bola som tam sama a pracovala i v nocnych smenach a asi som to vsetko zacala kompenzovat jedlom.Za tri mesiace som pribrala na 59kg,ale najhorsie bolo,ze som si to ani neuvedomovala.Az ked som zbadala strie.Potom som sa vratila domov a schudla na 54kg,no ostala mi do teraz jedna vec-prejedanie,neviem ako to zastavit a co mam uz robit.Cez den to vzdy vydrzim no ako nahle pride vecer som schopna zjest vsetko co vidim a aj ked uz nevladzem a je mi zle este musim nieco zjest.Potom mi je asi dve hodiny strasne zle a neviem dobre spavat.Zvracat som nezvracala nikdy,pretoze to nedokazem,zvracala som iba raz v zivote ked som mala 10rokov.Pomozte mi prosim nejakymi radami uz som s toho fakt zufala.Dakujem ste tu strasne zlatucky ludia.

samba

Baby, ak vás štve, že vás je viac ako by ste chceli, treba seknúť so žravkami a cvičiť a cvičiť. Nič iné nepomáha, ale to viete aj samé, že?

jaj :(

no ja som sa teraz zacala tiez neuveritelne prezierat :(...este v januari som mala pri vyske 165 asi 48-49 kg..no ziadna slava ale dalo sa to este..vo februari som sa zacala znicoho nic prezierat..a teraz mam 56kg :((...boze ja som uz zufala,neviem co mam robit