Chcem huste vlasy

ninaw

skusila by som keratinovu kuru a kym zaberie tak by som si dala vlasy zahustit - ja som to toto leto uorbila s tape in technikou a krasnymi ludskymi vlasmi clipinhair-u a je to pre vlasy neskodne a tak ich mozno liecit pekne postupne a mat popri tom huste vlasy

Petra K

Aj ja som po takých vždy túžila. Vyskúšala som už všetko možné. Od tabletiek, rôznych sér a vodičiek, cez clipy a predlžovanie vlasov. Predlžovanie vyzeralo super, no nebolo to ono. Potom som objavila Beaver Professional šampón pre hustejšie vlasy a povedala som si, že za skúšku nič nedám. Veď už som vyskúšala kadečo. Po 5 týždňoch pravidelného používania som stále nevidela výsledky. Pomyslela som si, že čo už. Husté vlasy asi nikdy mať nebudem. No potom som si v zrkadle všimla, že mi začali rásť nové vlasy. Boli maličké a sotva badateľné, no boli tam. Bola som z toho v šoku. Mne začali rásť nové vlasy. Dokonca som si všimla korienky nových vlasov, ktoré mi začali tiež rásť. Nemohla som tomu uveriť. Pomyslela som si, že konečne budem mať vlasy ako som vždy chcela a stačil na to tento šampón s kondicionérom. Neskutočné. Odvtedy tento šampón používam pravidelne a moje vlasy vyzerajú neskutočne. Som veľmi rada, že som ich objavila.

Glam

mne nepomohla nijaka kuzelna kozmetika na vlasy a to ani lekarenska a tak som si ich dala zahustit s vlasmi remy od clipinhair-u čo sú ľudské vlasy a vyzerá to super ;) zahustenie netrvalo dlhšie ako polhodku a podľa návodu som si to zvládla sama

Poradim

Mne pomohlo na zastavenie padania Alpicort F a potom treba obohatit vyzivu. Na nete najdes ake potraviny podporuju vlasy :)
Mozno existuju aj nejake dobre pirule, ale poradit ti neviem. Ja som mala anacaps - 3 balenia. Skusenosti take, ze zbabrali mi travenie a nepomohli ani kusok...
Cize tieto urcite nie.
Fakt stravou urobis vela. Mne sa zlepsili ked som sa zacala zdravo a pestro stravovat. Chcela som to este podporit pripravkami na vlasy od zn. Milva a zrazu po dlhom nepadani mi zacali hovadsky padat. Tak teraz sa zasa davam dokopy po Milve.
Dalsia vec, ze nedaju sa cakat vysledky okamzite, ale zlepsenie si casom vsimnes :)

atlantida88

mne na hustejsie blasy pomohlo ked som uzivala vitaminy donnahair, vdaka nim mi vlasy zhustli prestali tak padat a "zhrubli" douzivala som ich pred mesiacom, zatial je to ok

erika88

mne na huste vlasy uz dlho pomaha ked uzivam vitaminy, uzivala som viacero znaciek, tento rok uzivam donnahair, vitaminy dobre posobia vyzivuju korienky a tym su vlasy sinejsie menej padaju a tym su postupne aj hustejsie a zdravsiem skuste

bee_1

ahoj na hustejsie vlasy pomahaju tabletky alebo aj take triky ak nepoznas ze fenovat si ich dolu hlavou a tak nadobudnu objem ja to tak robim stale alebo som raz skusala aj tablettky na zdrave vlasy volalo sa to revalid a boolo to cez stranku pilulka.sk a maju tam aj caste zlavy -odkaz odstránený-
skus pozriet a cez toto objednat tie ttabletky :)