zúfalosť z diplomovky a zo školiteľky, som v koncoch

Príspevok v téme: zúfalosť z diplomovky a zo školiteľky, som v koncoch
emillly

ahojte, o dva týždne mám odovzdať diplomovku a školiteľka sa mi k nej zatiaľ nevyjadrila. Prácu mám napísanú, posielala som jej ju postupne, po 15 stranách. Prvý krát ked som bola na konzultácii, si prečítala 3 strany a povedala že vyzerá to byť dobre, že mi dalej dá vedieť mailom. Cakala som pár dní, napísala som jej, či môžem pokračovať dalej a že by som potrebovala jej vyjadrenie, píšem o jednom meste a tam som sa chystala, takže mi to súrilo. Neodpísala. Pokračovala som dalej, poslala som jej 30 strán, boli sme dohodnuté na konzultácii, nedošla, nedvíhala telefon. Tak som znovu písala dalej a poslala som jej 43 strán, spolu s otázkami ktoré chcem použiť na rozhovor, odpísala len toľko že rozhovor schvaľuje. Ja som už s nervami mimo, stálo ma to kopu penazí cestovanie, čas, úsilie, nervy a ona neodpovie, keby jej to poslem na poslednú chvílu, tak ok, ale pekne postupne. A to mám najhoršieho oponenta. Bože čo robiť? Strašne sa bojím, že mi práca neprejde, alebo že ju neobhájim, ved ona ju nevidela a na opravu už nie je čas

emillly

ja som tiež prekvapená, nikdy sme nemali problém s profesormi, všetci sa nám snažili vychádzať v ústrety,nakoľko študujeme externe ohľadom skúšok až na toto, uplne ma sklamali...

flegma

ak nie si spokojna s pristupom svojej skolitelky, chod za veducim katedry...
skolitelia dostavaju body za vedenie diplomanta, tak nech odvadza nejaku pracu

emillly

mne ide len o to, nech mi to schváli, lenže zatiaľ neviem načom som a je to strašné, ja chcem po štátniciach odísť do zahraničia, a takto ked sa mi to nepodarí, tak nemôžem vycestovať. Proste je to veľmi zlé, ked človek nevie načom je

emillly

bola som za nou počas konzultačných hodín, bud povie že nemá čas, alebo že si to nestihla prečítať. Pôjdem ešte v utorok a potom už neviem čo bude ak sa mi k tomu nevyjadrí

alenka_maxova

tak pokial viem, mala by si sa s konzultantkou stretnut aspon 3 krat, aby ti praca bola uznana. Apson takto to funguje na nasej VS. Na mojej skole som sa stretavala s konzultankou aj 100 raz za tyzden a sedeli sme nad tym kolko raz aj do noci v skole. Iny priklad, moj priatel konzultoval pracu len cez email plus dve osobne stretnutia a bola rovnako strucna ako pri tebe. A vsetko v pohode. Pozri, pokial ti to ona v konecnom dosledku odporuci dalej a schvali ti to cele, tak sa ta nikto nebude pytat, kolko raz si sa s nou stretla. Inak, tento pristup na VS je uplne bezny...aspon vies, pred kym mas varovat nizsie rocniky..