Plastika nosa - kde?

Carie

pavol123: s tym cestovanim je to trocha problem, to mas pravdu. ale operacia nosa neboli, hlavne to blbo vyzera. mne po tejto opke strasne napuchli oci, mala som spuchnute a fialove viecka aj pod nimi, bola som takmer slepa. velmi mi pomohlo, ze tu mam kamarata, s ktorym som sa dohodla, ze budem u neho byvat kym mi nedaju dole sadru. s takymito komplikaciami som neratala a nakoniec mi padlo velmi dobre, ze sa o mna mal kto starat. ja som prve 3 dni nebola schopna vobec nic robit. az na stvrty den mi to zacalo odpuchat a oci sa mi zacali otvarat. na kontrolu som isla den po, potom 5 dni po, teraz pojdem 9 dni po a nakoniec po 2 tyzdnoch by mi mal dat dole sadru. ale povodny plan bol taky, ze po opke sa vratim na sk a vtedy sme sa dohodli tak, ze na kontrolu pojdem len den po, aby mi vybral tamponadu a potom az po 2 tyzdnoch na odstranenie sadry. ale jak sa dozvedel ze tu ostavam, dal mi tych kontrol viac. na druhy den som musela ist na kontrolu taxikom a este kamos isiel so mnou, lebo ja som videla ledva ledva obrysy, keby som platila taxikarovi, nevidela by som ani, aky peniaz mu davam a kolko mi on vydava. ale malokedy opuchnu oci tak hrozne ako mne, takze tohto sa bat nemusite. aj dolezal hovoril, ze mam nejake zvysene krvacanie. ale inak za nim chodia ludia zo zahranicia bezne, ja ked som tam lezala, tak som tam pocula tiez jednu slovensky hovoriacu, a jednu anglicky. cize vzdialenosti sa netreba bat, to sa da zvladnut. viem, ze este aj po odnati sadry budem musiet cestovat do prahy na kontroly, neviem teda kolko ich dokopy bude, ale tentoraz to aspon spojim s vyletom, vsak bude leto, pekne. zatial po vonku prakticky nechodim, nanajvys tak na kontrolu a naspat, raz som akurat bola nakupit. ale pripadam si jak mumia, cely xicht zafasovany, tak pokial nemusim von radsej nejdem.

pavol123

Keby som byval v cechach tak by som jednoznacne siel k Dolezalovi vydel som vsetky jeho videa na youtube aj fotky na strankach ale do prahy by som to mal cca 415 km co z bolavim nosom nieje ani trochu mozne stale cestovat .

Carie

Mimochodom u Dolezala sa to da platit aj na splatky, hoci neviem ci aj Slovaci maju tu moznost, treba sa spytat. Ja som u neho platila celu sumu naraz.

Carie

Urcite nechodte ku Kovacovi z BB. Ja som u neho bola pred par rokmi, lebo som na neho citala dobre referencie, ale neurobil mi nos vobec dobre. Hrbol neodstranil dokonale, okrem toho jak to fikol, tak tam vznikla aj taka vyvysenina, neviem co to bolo, ale bolo to vidno hlavne ked som zvrastila celo, vtedy to velmi vystupilo. Spicku som mala na jednej strane vystupenu, na druhej zarovnanu. Okrem toho, ako mi zdvihol spicku a zacali mi byt trocha vidno nosne dierky, nakolko som mala dost krivu prepazku, bolo to spredu vidno, vyzerala som, akoby som mala prerazeny nos. Mala som z toho depresie, ale nakoniec som si zvykla. Ale stale mi ostali komplexy a ked sa na ma niekto pozeral, mala som z toho debilny pocit, ci to vidi. Tak som si nasetrila a isla na reopku k dr. Dolezalovi do Prahy. Teraz som len kratko po nej, este mam na nose sadru, takze neviem este posudit vysledok. Ale ze mi narovnaval nosne dierky a krivu prepazku vidim uz teraz. Nie je to uplne 100% rovne, ale je to ovela lepsie ako bolo. Ale on uz predtym hovoril ze tie nosne dierky sa nebudu dat uplne narovnat, pretoze ak by to urobil, by mi zase musel vykrivit nos, no aj tak to urobil vcelku ok. Ked uvidim zbytok nosa, napisem, ako som spokojna. Ale on robi dobre nosy, staci si pozriet jeho fotogaleriu, tak verim, ze budem konecne spokojna a nebudem sa uz musiet hanbit. Dolezite je, ze nerobi nosne dierky dohora, to sa mi fakt nepaci. Opka u Kovaca stala 20 000 Sk a u Dolezala 35 000 CZK.

Katka020

Zaleži od toho kedy chceš isť, ak to planuješ niekedy v zime tak za Červenom by bolo dobre isť už teraz. Hedera je tiež dobra voľba.
A ešte spomeniem že jedna znama bola na operácii u nejakeho ORL a vobec jej nos pekne nespravil. Asi zavisi od chirurga ale u ORL by som si nos nikdy nedala operovať esteticky ale iba zo zdravotneho dovodu. No a krive prepažky robia predsa aj na plastike, ved ak treba nos vyrovnať spredu a je kriva aj prepážka a určite vam plastiky chirurg nenecha nos do strany len preto že nebude vedieť operovať aj krivu prepažku. Ale čo som počula čitala tak Hedera robi aj krive prepažky a myslim že aj Červeň.

Katka020

Moja sestra bola pred dvomi rokmi u dr Fabryho, je veľmi spokojna. Nad nim ste nerozmyšlali? Pavo123? Vraj je to taky vesely človek, veľmi mily a ochotny.
www.google.sk