Potrebujem aj iný názorn nech som objektívny... prosím

Príspevok v téme: Potrebujem aj iný názorn nech som objektívny... prosím
muhuhee

Dobry den, poprosim vas o názor, mam 19 rokov moja priatelka (teda už bohužial asi aj byvalá) má 18 . Zoznámili sme sa ale pred rokom ona dovtedy mala ale cez 5 frajerov ale nič vážne, ja som priatelku pred nou nikdy nemal. Trúfam si povedat ze nevyzeram najhorsie ale brad pitt niesom, no nešlo mi o to že ked ma nejaka baba chce ja s nou budem chodit . čakal som na tú pravú. Ona prišla... počul som o nej kadejake veci, spoznavali sme sa vsetko bolo fajn davala mi najavo že ma chce, ja som sa stale potreboval utvrdit ci to mysli vazne a či nebudem len další ...ci nie (3 mesiace to takto trvalo) ona si našla naschval jedneho priatela nech mi spraví \'\' nervy \'\', ja som sa jej neskor vyznal že ako som sa potreboval presvedčiť. Nechala ho, trvalo nám par tyzdnov a bol silvester prvá pusa dotyky a tak, už som vedel že raz s nou budem isto chodiť že je tá pravá. Stretavali sme sa bozky boli samozrejmosťou, už vtedy som ju lubil sice som si to neuvedomoval. hovorila mi ako ma ma rada a tak, no na neštastie som išiel na par dní na lyžovačku. rozlúčili sme sa boli spolu , pusa , bolo super. Zrazu mi po jednom dni pride čudna SMSska bolo v nej ako je neskotočný niekto a tak ... Zistil som že ona bola na diskoteke s tým priatelom s ktorym chodila predomnou a bozkávali sa tam ( s tým s ktorym mi spravila \'\'nervy\'\'). Nehoraznost cez den je so mnou a už ten vecer je s druhym neznasal som ju v tom okamihu este mi klamala no prisiel som na to... Odpustil som jej pisala mi list ze to bola velka chyba ze sa bude snazit to napraviť. Źe rozumie tomu,ako ma ranila... trvalo mi to ale odpustil som jej a po par tyzdnoch sme spolu chodili. Slubila mi ale že na sa to miesto nevrati pretože on tam chodieva, že už s ním nieje v kontakte. Náš vztah trvá vyše rok. A je to jeden problém chcel som ju pozvat na sviatky k nám kedze ona ani inde nemohla v podstate ísť. No ona mi pred tým než som to stihol, povedala že ide na to miesto kde s ním bola. Hnevalo ma to velmi velmi, nepovedal som jej nič . skusime to verím jej. Avšak povedal som si pod podmienkou že pokial tam nebude on. Dohodli sa s kamaratkou. No ten \'\'byvali priatel\'\' tam viem že ide tiež vie to aj ona. Povedal som že nie nemože tam ísť. nikdy som jej nič nezakazal žiadnu akciu. ale viem že budem strasne daleko a ona bude na diskoteke kde bude on , a viem že to ma velmi raní. Určite si viete predstavit čo to bude za pocit ked ste niekde a daleko od vas sú oni dvaja v jednej miestnosti. Viem nemuseli by nič spraviť ale búdú tam. Chcem nech idu s jej kamoskou hocikde inde len nie tam kde je on. Povedala že nie ide tam lebo sa dohodla. Povedal som že ja s ňou nebudem mať , kopu síl s ňou chodit keď tam bude. a povedal som jej že ak tam pojde bohužial aj ked ju lubim budem sa s nou musiet rozísť lebo ona nevie čo to bude za pocit. Nechapem slubila mi že tam nepojde , zrazu tam chce ísť! Obhajuje sa že nevedela že tam bude on to potvrdil až potom ... ale aspon by to mohla zrusit a ist inde ci inokedy... Kvoli tomuto sa teraz rozchádzame čo ma nesmierne mrzí lebo ju lúbim, ale ona si ten večer vybrala namiesto mna :( . čo poviete som nejaký mimo ked chcem nech tam nejde. Prehanam to či čo ? neviem kde mam hladat chybu. Je vo mne ? čo robím zle ? :( Ako by ste sa zachovali vy ?

muhuhee

wurva presne s tymto pocitom istoty sa stretavam aj ja ona si mysli že može hocičo aj a poslušne vždy poslúchnem a budem s ňou ... jo tá sebeckosť ...nech sa ma ako chce ... ja by som taký nikdy nebol ale prečo niektorí ludia hej ? :/

wurva

ano, to viem... tiez mam taku skusenost z predchadzajuceho vztahu, ktory bol dost hrozny a aj tak sa vliekol dva roky s neustalymi rozchodmi a davanim sa dokopy...
len neviem co mu povedat, ved mal by to vidiet a aj vediet sam, nie? uz je na to dost stary, ma 24.. je taky dost flegmatik.. ale na mne by mu zalezat mohlo... dokonca mi tvrdi ze ma lubi... no aj tak mam pocit, ze vsetko ostatne je prednejsie... a on uz zije s pocitom, ze ved ja na neho pockam...

muhuhee

wurva takto to u váš dalej nepojde , fakt nečakaj a ozvy sa a uz aj zasadovejšie ... zdá sa mi ako on si robí čo chce a ty mu všetko necháš prepiecť ... ja ti už teraz možem povedať čím dlhšie s človekom si tým tažšie sa od neho odlučuje ... :-/

muhuhee

nie flandra nieje ! jo zalubený som do nej to hej ... je z rozvedenej rodiny , mamina nechala otca nasla si druheho a s tym teraz zije a jej mamina bola cela taka blazniva, ona už od 13 ma frajerov a je poznačená podla mňa tým ... ale teraz uz tvrdi ze vie ze robila chyby a tvrdi ze jediny koho lubi(la) som ja ... a ja jej to aj verím ...

wurva

to ma mrzi.. ale naozaj, skus to pretrpiet...a uvidis co bude potom, ako to pojde dalej...
mna este trapi to, aj prave v tejto chvili... ze mi priatel vobec nepovie, kedy a kam ide... povie mi az potom ze bol som tam a tam... stretneme sa? no a ja na neho vyckavam ako hlupa hus... nerobim si ziadne ine plany, povinnosti, kamosky, nic... len cakam, kym on pride, aby sme mohli byt spolu... uz som mu aj parkrat chcela spravit take nieco, ze ked on mi nepovie ze niekam ide..a kedy pride, kedy sa budeme moct vidiet... tak ze ja spravim to iste....ked mi potom napise, alebo zavola, ze ci sa vidime...by som povedala ze teraz nie, som s kamoskou... zatial mi to nikdy nevyslo, kamosky nemali cas...
no keby som aj toto robila... potom kedy budeme spolu? :(
neviem co a ako mu povedat tak, aby to nevyzeralo ze ho obmedzujem, alebo robim sceny... tiez by som chcela, aby to videl sam... a aby si sam povedal, ze som prednejsia.... zial, asi to tak nie je

muhuhee

hej nezmyslene scénky, davaj si ale pozor na to nech to neskončí tak že ty budeš pod papučou na vždy a stale sa budeš odhodlavať ... stanovte si jasné pravidla od začiatku podla mna ... a ja tvrdím najlepší liek na hádku je to že sa dvaja ľudia posadie a hovoria úprimne sa poropravaju , veď ked s niekym chodím nemusim nič tajiť ... toto chcem s priatelkou nech mi povie čo citi prečo sa tak rozhodola a tak ... ona mi povie lebo , neviem neviem boli ma hlava nechcem sa o tom baviť a lebo tam chcem ist a to je cele neda sa s nou normalne rozpravať :(

wurva

no vzdy mu poviem, ze sa mi to nepaci.. on vie ze to nemam rada.... ale este tym sposobom, ze ci ma nema rad, ci mu je vsetko ine prednejsie.... tak som s nim este nehovorila.. chodime spolu len dva mesiace... trapi ma to, ano... ale nechcem robit nejake nezmyselne sceny