iPad new 3

Príspevok v téme: iPad new 3
system

Cavte ma niekto iPad ? oplati sa to kupit ? naco to vyuzivate najviac ? Rozmyslam nad kupou a chcem sa najprv spytat ludi co to vlastnia ci nelutuju investiciu, ci im to doma nelezi na stole a pod.
Brusim si zuby na iPad 3 - 16 Gb wifi (viac penazi nechcem do toho vrazit) budem to vyuzivat hlavne ako prenosny notebook, na prednasky hlavne internet, sem tam film a hudba pripadne zabava. skor by som ocakaval uzitocnejsie veci preto sa chcem spytat, cita to word a pdf ?
dakujem za odpovede a nazory :)

system

no, da sa k tomu kupit aj klavesnica :D prinajhorsom, a cita to word a pdf ? da sa napr word editovat v iPade ? mas iPad 3 ci 2 ?

Lumik

Najviac asi na behanie po nete, ale aj na prezeranie fotiek. (docela dobre foti a filmuje). Je to taka skor hracka. Investiciu zatial nelutujem, ale niekedy chudak lezi na stole, hlavne ked som v praci. Najviac ma prekvapil display, fotak, hlasovy vystup pri citani slovenskeho textu. Pisat alebo editovat text ide o trochu tazsie ako na normalnej pc klavesnici (neviem ci by som na tom stihal zapisovat poznamky na prednaske)