vyspala som sa s kamaratom a...

Príspevok v téme: vyspala som sa s kamaratom a...
mrzimato

obaja sme boli opiti, nadrzani a chceli sme to.Ja som zasadovy clovek ktory toto nerobi bez lasky a vztahu, ved to bolo aj take nezazivne, stalo sa mi to druhykrat v zivote a po tejto "afere" s nim aj posledny bojim sa, ze sa ten kamaratsky vztah skonci...napisala som mu, ze nad tym rozmyslam a nech je to len medzi nami a on neodpisal...zacinam to lutovat, z mojej strany tam niesu ziadne city a z jeho neviem, myslim si , ze trocha ano, je to nesmierne pekny chlap po ktorom tuzi vela zien no mne je to jedno... mna hneva to, ze touto cestou sa od seba odlucime a prestane si ma vazit... zacal to on, ja by som sa ho ani nedotkla.. zacinam to lutovat.. ako sa mam spravat aby sa to kamaratstvo neskoncilo? Aj ked momentalne nemam potrebu vyhladavat jeho spolocnost nejaky cas, ale nechcem aby sa kamaratstvo skoncilo nadobro..neviem co mam robit ako sa spravat, po tom,ze mi neodpisal sa citim trapne a zacinam mat paranoje, co si asi tak po tomto zacina o mne mysliet... naivna niesom, sladke reci od takehoto cloveka mi maximalne tak polichotia, ale neskocim na ne... hm co dalej

gooferka

Ja som mu napisala, ze rano - po tom - sa spraval zvlastne. A ze dufam, ze nelutuje a som tu pre neho stale ako doteraz a ze veselu velku noc mu prajem. A on mi odpisal: veselu velku noc aj tebe. Pa... chapes? :D ale uz naozaj neriesim, nenecham si pokazit sviatky.. naucila som sa, ze netreba riesit veci zahoruca.. Cas je naj lekar. Stretneme, pokecame, uvidime.

alenka_maxova

mrzimato, ano...dvakrat sex bez lasky je pre cloveka, ktory o sebe tvrdi, ze je zasadovy vela :) Precitaj si este raz po sebe svoju druhu vetu v hlavnom prispevku :) "Ja som zasadovy clovek ktory toto nerobi bez lasky a vztahu.."

mrzimato

goferka a co take ti hrozne napisal?

ja necakam, ze mi napise nieco hrozne.. cakam, ze mi odpise bud odmerane, alebo teda nebude sa unuvat.. aj mne sa to tazko pisalo, ale predsa som ho chcela upozornit nech si to nechava pre seba aj ked mu verim no ked neodpisal tak som teraz zavahala.. mozno si to musi v hlavicke len nechat ulezat... ako som pisala stacila by mi jedna veta aspon ok neboj sa ... a pokoj sväty od neho nejaky cas

mrzimato

alenka maxova

on mal ale uz 1000x moznost dostat ma do postele a vzdy som ho odmietala a odolavala mu... nieje to kamarat s ktorym sa poznam tyzden totiz.. ale uznavam no pritahuje ma, ale nic viac.. a veru ako ikonu v dnesnej dobe by ma mohli vystavit. ak je podla niekoho 2x sex bez lasky vela tak som naozaj prekvapena

gooferka

Mrzimato, neuveris, ale ja riesim TERAZ presne to iste... Akurat, ze mne na sms odpisal nieco fakt hrozne... Dva neuroly, jedna facka a musim ist dalej. Vcera by som to este nepovedala, ked som preplakala celu noc nad tym, ako ma vyuzil, ale musim si vazit samu seba! Ak je debil, jeho problem! :)

alenka_maxova

aj ten prvy raz to bolo pod vplyvom alkoholu, ale vsetko si si uvedomovala? :D Ano, si typicky zasadovy clovek :D Mozu ta vystavit ako ikonu...Nie, bohuzial toto nie je o zasadach. Keby si ich mala pevne, nepodlahla by si dvakrat. Mimo ineho, vzdy treba mysliet dopredu. Hneva ta, ze si ta prestane vazit? Moja draha, tento chalan si ta vazil dovtedy, kym ta nedostal tam, kde si skoncila.....Uz prvy raz ked sa to stalo si v jeho ociach klesla len na obycajnu lahko ulovitelnu korist. Skor by ta malo hnevat, ze si prenho len ta, ktoru uz vie ako dostat do postele...

melindaaa

xy

take take.. ako vidis.. prvykrat ked som este nevedela,ze co to obnasa... a druhykrat po dlhorocnom vztahu,po case, po velmi dlhej abstinencii sexu a s myslienkou, ze to bude mozno ine...ale teraz tu ide o nieco ine... nie o moje zasady