Liečba močom

Príspevok v téme: Liečba močom
anonymkacolett

Počula som o urinoterapii , že je veľmi účinná - pitie vlastného ranného moču, to je mi dosť nechutné, ... ale čítala som aj o tom, že môže byť ako aj na vonkajšie použitie - natieranie pokožky- tváre, na vlasy, ževraj to pomáha na akné, a rast vlasov, čo by som vážne veľmi potrebovala... drahé prípravky mi nepomohli, tak ma napadlo skúsiť toto.. aj keď z časti, je mi to dosť nechutné, ale určite je to lepšie ako ho piť... čo si o tom myslíte? nemáte niekto s tým nejaké skúsenosti?

anonymkacolett

ja som si natrela ranný moč, chvíľku to smrdelo ale potom to vôbec nebolo cítiť :) no dakujem za radu :) je mi to nechutnú, ale radšej toto, ako drahé kozmetické prípravky...

1kolka1

mne sa to tiez zo zaciatku hnusilo...ale ono to nie je az take zle :D natieram si to asi 2 tyzdne (no teraz som na to kus zabudla :D ) ...vecerny stredny prud :DD znie to nechutne ale ten je najlepsi :D ocikas vatovy tamponik a natries si s nim tvar.. oplacchovat neviem ci je potrebne..ale nemusis (ono ked sa to vsiakne tak to absolutne necitit :) ).ALE musis dodrziavat pitny rezim...aby bol moč skoro uplne prisvitny... lebo ked ho mas zlty tak mas v sebe malo vody.. a to je zle..takze tak.. daj si pozor hlavne na PITNY REZIM !! :D

anonymkacolett

No veď budem musieť vyskúšať :) a neviete mi poradiť, ako ho najlepšie používať na vonkajšie použitie?