Udrel ma ...

Príspevok v téme: Udrel ma ...
mischa12

ahojte mam otazku,chodim s priatelom teda ja uz neviem ci sa to da tak nazvat vyse 11 mesiacov,vcera sme mali hadku,on neustale prehrava vsetky peniaze na internetovych strankach,slubil mi ze tentokrat tam neha nejake peniaze kedze su sviatky nech mame ci jest,samozrejme v noci som sa zobudila na to ze tie posledne peniaze prehral,na zaklade toho som zacala na nho kricat lebo uz som to nervami neuniesla,a slahla som ovladac od televizoru do steny,on po mne vystartoval a taku mi vrazil ze som nebola schopna sa postavit na vlastne nohy ,uplne ma ignoruje a chova sa ku mne jak k handre a pritom dnes ma odprosoval ze uz to nikdy neurobi mam mu odpustit alebo nie prosim poradte mi ja uz neviem nic,neustale ma uraza,nadava mi do tlstych schudla som sedem kil od stresu v ociach mam uplny smutok a neni dna co by som sa nestresovala kvoli tomu co budeme jest,neustale klame ,opovrhuje somnou a ked mu poviem ze s nim koncim tak na mna stekne ze potrebujem spavat s druhymi chlapmi pritom som poctive dievca len na zaciatku som mu povedala ze som bola v minulosti na potrate a neustale mi to vyhadzuje ze som spina boze som tak neskutocne smutna a bez zivota :(

Leela333

Utekaj od neho čo ti sily stačia! Tu nie je ani nad čím uvažovať.
Napíš rodine alebo priateľom, určite ti pomôžu s peniazmi na letenku, ani mu nič nehovor, lebo by ti možno ešte skúšal zabrániť odísť... Vždy je možnosť, len musíš chcieť.

Vemeno

V prvom rade by si mala kupit novy ovladac. Lebo to len tak niekto nehodi o stenu. Ale len zamerne. Asi myslel, ze chces nicit jeho majetok, t.j.,ze si vandalka. Ludia maju pravo si chranit svoj majetok.

Katuska23147

To je sranda, ona nechce odist, len to potrebovala niekam napisat :-) Neviem co caka... A za co stale dakuje.

Mischa12, kolko ma on rokov, co robi, je slovak? Ja by som ho nechala uz len za to keby povedal ze som tucna... a monokel, to je uz nepripustne. Bude sa to len zhorsovat... Ved je to ako obohrana platna, pozri si nejake filmy napr. s Jennifer Lopez Dost, alebo Juliou Roberts Noci s nepriatelom. Zazila som podobne vztahy, kde ma sice chalan nebil, ale nespraval sa pekne, vtedy som bola este hlupa a naivna, podla vzoru mojho detstva, tatko bol opilec... Jasne mama to tiez nedokazala skoncit, ale ked ju uz raz skoro zabil tak som ho udala na policii a odvtedy je klud. S takymito bastardmi s anetreba zahadzovat, treba im ukazat ze s aich nebojis a oni sklapnu raz dva. Odvtedy si uz nikto ku mne nic nedovoli, lebo ja mu to nedovolim. Mala by si sa uvedomit prv nez nebude neskoro... Nenechaj sa stiahnut na dno... s ludskou troskou...

Honor

Nechcem súdiť, ale raz by ma dajaky chlap len drgol a čau pa, to je hotovy agresor a ak si k tomu pripojíš, že prehral vaše peniaze...ešte stále sa chceš vyhovárať, že nema ti kto pomôcť? V zahraniči nemáš kamarátky? Konaj, lebo zle dopadneš a nehovorím to len tak

winki

ona by od neho neodišla ani keby jej padla letenka do lona. Bude si ho ospravedlnovať, zvalovať vinu na seba a zbožnovať ho ako modlu...lebo však on ju tak veľmi miluje!!!

Honor

Keby si bola na Slovensku, tak by si tuším ani nemala problém so zbalením kufrov a odchodom. Ale, ty nemáš rodinu na Slovensku, ktorej môžeš povedať čo máš za problém nech ti okamžite pomôžu? Neverím, že si sama bez nikoho. Ak máš tu dakoho okamžite im volaj, od neho len ruky preč a prerušiť kontakt, je to obyčajny debil