Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

Lupraska

@brunetka28 ako chodim k nemu uz dlhsie roky ale nechodim k nemu od mlada..uplne od mlada som chodila k inemu..takze som riesila prestup k tomuto..ale nebola som u mojho lekara pre zdravotny zaznam..oni si ho nejako poslali..ja som vyplnila len formular a bolo..nebolo to nic komplikovane..ved oni na stranke maju napisane ako postupovat..kukni si tam, ak si si to este nepozrela..lebo dost neskoro reagujem na tvoju spravu, tak neviem momentalne ako si na tom..ci si uz prestupila k nemu alebo este stale nie

brunetka28

@Lupraska
Tak to teda viem ku ktorému gynekológovi chodíš. Aj ja k nemu plánujem prestúpiť len ešte som nejako nemala čas to všetko riešiť, lebo to budem musieť ísť aj k môjmu, aby mi dal zdravotný záznam a všetko ostatné, nie? Ty si toto ako riešila či ty k nemu chodíš už od mlada?

tutri

*Zdencula*
Máš pravdu o gynekológoch je tu toho dosť popísaného, máš ale aspoň z čoho vyberať a aspoň budeš mať lepšie informácie. Aj tak si ale myslím, že najlepšie je odskúšať na vlastnej koži, pretože každá žena je buď viac alebo menej náročná. Záleží aj od toho či mávaš časté problémy ale chodíš k ženskému lekárovi len raz do roka. Spomínaný tu je napríklad doktor Milly, ku ktorému inak chodím aj ja. Ale videla som že niektoré ženy chodia aj k doktorke Rašlovej. Mne môj doktor vyhovuje, je dobrý odborník a zatiaľ som s ním žiadne problémy nemala. Fakt je výber už len na tebe. Pozri si aj podľa toho, že ku komu to budeš mať najbližšie. Doktorov ženských v BA je veľmi veľa.

zdencula

Nasla som tu velmi vela tem ohladom gynekologov v Bratislave tak som sa rozhodla ze napisem sem.. Mozno dostanem odpoved na moju otazku, mozno nie, ale aspon budem mat kludne svedomie ze som to aspon skusila :-).. Chcela by som sa Vas spytat s ktorym zenskym doktorom v Bratislave mate dobre skusenosti?

Lupraska

@brunetka28 v pohode zato sa nemusis ospravedlnovat, ja to chapem..no ja chodim uz dlhsie k doktorovi ktoreho tu spomenula aj pocahontass ze k nemu chodi..my sme sa tam aj zoznamili, ked sme raz boli objednane na ten isty den :-)

brunetka28

@Lupraska
Presne ako si písala nerada by som to tu spomínala, predsa len nechcem niekoho očierňovať len na základe toho že mám zle skúsenosti. Radšej by som teda bola keby si mi napísala ku ktorému chodíš ty, ak by si teda bola ochotná. Inak sa ospravedlňujem že reagujem až teraz ale mala som osobné problémy takže som sem vôbec nechodila. Bývam v časti Ružinov

Lupraska

@brunetka28 to sa ti ani necudujem ze ju chces vymenit ked ti nevedela presne stanovit ani problem ktory si mala..to si ku komu chodila? ci to nechces radsej pisat?..byvam tiez v Bratislave a navstevujem tam uz dlhe roky gynekologa..takze ak by si chcela mozem ti napisat aj kde ma ordinaciu a ostatne veci..ak ta to teda zaujima..a ozaj v ktorej casti Bratislavy byvas?

pocahontass

A ake lieky ti dal na zapal? Vsak to by bolo aj divne keby si hned od neho odisla a zase pokial by si nasla druheho. Teda aspon mna to uz ani vtedy nebavilo hladat takeho ktory mi bude vyhovovat. Teraz som ale rada ze som sa dokopala a zacala som chodit k millymu. Musim si ale davat pozor aby som nezabudla chodit kazdy rok na preventivne prehliadky, lebo to sa mi uz sem tam stalo ze som nesla

brunetka28

Dobrý deň prajem!
Mala by som zopár otázočiek ktoré sa týkajú tejto témy a to hľadania nového gynekológa v Bratislave. Doteraz som chodila k jednej nemenovanej ženskej doktorke ktorá mi ale viac krát stanovila zlú diagnózu a liečila ma inými liekmi ako by mala. Už som si povedala že stačilo a že chcem prejsť niekomu inému. Vedeli by ste mi poradiť nejakého gynekológa/gynekológičku?

bejbina

neboj sa pochopila som to že si to myslela v dobrom:-) Hej zatiaľ nemám dôvod odchádzať keďže mi naplánoval už aj kontrolu, lebo mi dal lieky aby ma to čím skôr prešlo, mala som totižto silný zápal:/