Gynekolog - Bratislava

Príspevok v téme: Gynekolog - Bratislava
hladam

potrebujem zmenit gynekologa, lebo terajsi nerobi ani preventivnu prehliadku tak ako ma. cytologiu mi nespravil ani raz, vaginalne sono a vysetrenie prsnikov tiez nie. problem je, ze studujem a momentalne nemam peniaze na poplatky u lekara. budem potrebovat preventivnu prehliadku a hormonalny profil, na ktory mam vymenny listok. neviete mi poradit nejaku dobru gynekologicku/gynekologa v bratislave? rozmyslala som nad magdalenou mayerovou alebo nad ordinaciou na zaporozskej v petrzalke, kde ordinuje doktorka vanickova a fellnerova. pripadne neviete mi odporucit niekoho? za nejake tie jednorazove klieste a vaginalne sono zase nemam problem zaplatit, len by som si rada nasla takeho lacnejsieho gynekologa aby sa mi nestalo, ze nahodou sa objavi nejaky zdravotny problem a ja nebudem mat prave vtedy peniaze na osetrenie. vacsinou doktori nemaju cennik na internete, preto sa pytam vas, ci neviete o nejakom lacnejsom, keby ste mohli aj ceny orientacne uviest. dakujem

miauu

prosim vas pozna niekto tu pani doktorku Vanickovu zo zaporozskej? caka sa u nej dlho? kolko sa plati a ci je dobra? :)

wurva

ano, su tam dve ambulancie myslim... vo vedlajsich budovach... tieto dve doktorky maju ambulanciu FEMME... v budove, kde je aj lekaren

alenka_maxova

citam, ze chodite niektore na zaporozsku, ale tie doktorky o ktorych pisete nepoznam. Ja chodim na zaporozsku k Holecovej a nemozem sa naozaj stazovat....

wurva

ahoj, ja chodim do petrzalky, na zaporozskej... neviem ktora je ta mladsia, ci vanickova, alebo fellnerova.. no ta mladsia je super...naozaj mila, prijemna, taka chapava.. prave teraz sa chystam niekedy na preventivku

hladam

opica- na cytologiu mas narok len raz za tri roky ak si starsia ako 23 rokov. super, pockam este ci mi niekto napise nejake odporucanie a skusim mu po velkej noci zavolat a spytat sa ho, ci berie nove pacientky. to cakanie je vporiadku, tolko sa aj u mojho caka. dakujem

opica

ja chodim ku korenovi na zeleznicnej..je fakt, ze je trochu naladovy, ale je zas pocitvec...pri kazdej preventivke vaginalne sono, cytologia myslim raz za tri roky, teda v zavislosti od vysledkov..
neviem, ci berie nove pacientky...a niekedy je tam vela ludi, ze musis cakat 2 hodiny...

a neplatim nic, iba ked sa chcem objednat na konkretnu hodinu - 9,96 €