Najdem babu bez silikonov?

Príspevok v téme: Najdem babu bez silikonov?
šamo

v poslednom case vsetky baby co som s nimi bol maju silikony. tak to ja fakt teda nemusim nemam zajem. ja neviem ci este je vobec nejaka mlada baba bez silikonov s normalnymi kozami aj ked su male to mi je jedno ale su prave do prdele! by som rad vedel ci by bolo babe jedno keby som nemal svoj penis ale umely klacek. sa nad tym uz trocha zamyslite do prcic! kebyze chcem silikony tak si kupim gumovu ancu. chcem normalnu pravu babu made in original!!!

Carie

?????: ona si sebavedomie na rozdiel od teba zvysila a uz davno zakomplexovana nie je. je to mlada pekna zena s prsiami ktora si uziva zivot. na rozdiel od teba. ty zostanes zakomplexovany navzdy, tebe uz nikdy nic nepomoze.

Carie

watermelon: zena, ktora ma nalakovane nechty ci akukolvek plastiku si nikdy nenajde partnera? kolko zloby je v tebe, asi zavisti, lebo ty na plastiku nemas. pises uplne nezmysli a srsi z teba strasna zavist. je len par individui co su zavisle na plastikach a nic im nie je dost. urcite si vo svojom zivote uz stretla mnozstvo ludi, ktori maju len jednu plastiku, opravili na sebe nejaky nedostatok a nemaju vobec potrebu chodit na dalsie. ale ak sa priroda na nieco nepekne pohra, alebo niekto ma problem kvoli urazu ci chorobe (kolko zien po rakovine pride o jeden ci oba prsniky) a je moznost to napravit, tak preco nie. ale pre teba je to proti prirode, lebo ak sa priroda rozhodne, ze na zenu vysle rakovinu a ta kvoli tomu pride o prsnik, chcela to priroda a zena nema pravo na tom nic menit. a ak sa rozhodne, ze ano, nevazi si samu seba, uz nikdy si nenajde partnera, stane sa zavisla od plastik, potom si da prerobit nos, usi, ocne viecka, vaginalne pysky, nafukne si gamby, nalakuje nechty a bude uz stale len chodit po plastikach, do konca zivota. daj sa liecit ty chudera zakomplexovana.

horebez

šamo, kde si sa stratil? našiel si už? je pravda, že silikóny má stále viac žien, ale väčšina je ešte vždy made in original, ako si to napísal.

watermelon

iste ze su baby z temy silikonove prsia uplne normalne zeny...aj ja som si ju zacala pred casom citat a teda sice nikoho neodsudzujem, ale zda sa mi ze tie baby dost vymyslaju / prsia su zrazu i po opke male a chceli by este vacsie, potom pery, mihalnice... no zda sa mi to dost umele... a to ako sa uistuju ze ich prsia su prirodzene je smiesne, nie su a nikdy nebudu, je tam implantat, mozu akurat vyzerat prirodzene, ale prirodzene tie zeny uz nie su. takze preco si nahovarat ze su?
Skoda len ze zeny si skratka same seba nevazia, nikdy nie su so sebou spokojne, ked to nie su prsia, tak je to brucho, vrasky, plet, vlasy, nechty...toto je prejavom nezrelosti, neucty k vlastnemu telu, k prirode, niekto kto sa nevie uspokojit s tym aky je, naozaj nikdy nenajde partnera co by s nim bol spokojny, to musi ist najskor zvnutra cloveka.
Baby co mate silikonove prsia, ja vas fakt obdivujem na druhej strane, to ako si s kludnym svedomim lahnete pod noz, mate vsetok moj obdiv. Chcela by som mat vasu odvahu.
Nikto nema ale pravo vas sudit, je to vase telo, robte si s nim co chcete, skoda len ze toto tie 16 ci 17 rocne babenky co chcu megakozy nechapu, ze nie na prsiach by mala byt stavana kvalita zivota, ale na inych hodnotach.

Maros75

doubledog :)))
Ty si predbehol dobu myslim:) Fakt si to daj patentovat,lebo o par rokov ta niekto predbehne ak to nespravis:)

diamond26

vebe to ze tebe nevadia tvoje Acka a si so sebou spokojna neznamena ze zarucene musia byt aj ostatne zeny...A dievcata z temy "silikonove prsia" su uplne normalne zeny...to ze sa rozhodli pre plasticku operaciu neznamena ze su nejake tupe fifleny ktore nevedia co so sebou..proste len tuzia vyzerat lepsie..Zijeme v 21 storoci.. nie v stredoveku !! aaa naco vam to tu vobec pisem Slovensko bolo a aj bude vzdy zaostaleeeeee :) Tym ze sa tu budete pohorsovat nad silikonmi vobec nic nezmenite :) tak radsej sa starajte sami o seba...vas nemusi vobec trapit kto si co na svojom tele nechava vylepsovat...

diamond26

????? tak to ta musim sklamat lebo mna chce kazdy jeden na vztah a nie len pojebat a odjebat :) takze tak ...ale kludne si vyjadri svoj nazor ..ja ho nikomu neberiem a nemienim sa tu s nikym hadat..:) Hlavne ze ja som stastna a spokojna sama so sebou a nazor zvysku ma netrapi ..Arrivederci

vebe

Je pravda, ze kazdy sa moze slobodne rozhodnut co si so sebou da urobit a kolko si toho necha na sebe vylepsit. Stale si ale myslim, a diskusia v tejto teme ma v tom len uistuje, ze problem malych prs a s tym suvisiacich komplexov je hlavne v hlave tych zien a neustale sa to iba viac aviac posilnuje. Mam pocit ze muzi, ci mladsi ci starsi s velkostou prs moc problem nemaju a az tak to neriesia. Preco narasta pocet zdravych peknych zien, co furt riesia len svoje hrudniky? Ked si precitam nejake prispevky v teme "silikonove prsia" tak mam pocit, ze akoby niektorym dievcatam a zenam "prsia udreli na mozog". Nechcem nikoho urazit, ale pride mi to take nejake ani to neviem popisat, aby sa tolko pozornosti, casu venovalo hrudniku. Ja sama som z tych, co tam toho vela nemam, take skromne A-cka, aj som kojila deti, kazde rok, no a co? Nestretla som sa s tym ze by to niekomu vadilo. Uputavam ludi inymi vecami a som rada ze neuputavam hrudnikom. Baby, co budete robit ked budete mat vrasky, skvrny na kozi alebo ked nebodaj vazne ochoriete? Vazme si seba same take ake sme a ze sme zdrave. Ste si iste, ze to skutocne je az take neskodne, ked mate zbytocnu umelinu v tele 10-20-30rokov?

?????

Diamond26: neviem či si naozaj taká primitívna alebo to čo píšeš myslíš vážne... Takéto polo-umelé zakomplexované kravy mám najradšej. JE trápne si dávať silikóny len preto aby si si zvýšila svoje sebavedomie. Potom sa nečuduj keď sa chlapi čo s tebou vôbec niečo majú budú riadiť heslom poj*bať a odj*ebať. Pretože s gumenou ančou ako si ty a tebe podobné čo majú nasraté v hlave nič iné ako to že vás budú mať iba na sex nemôžete čakať. Ved kto by už chcel chodiť s plastom???