Najdem babu bez silikonov?

Príspevok v téme: Najdem babu bez silikonov?
šamo

v poslednom case vsetky baby co som s nimi bol maju silikony. tak to ja fakt teda nemusim nemam zajem. ja neviem ci este je vobec nejaka mlada baba bez silikonov s normalnymi kozami aj ked su male to mi je jedno ale su prave do prdele! by som rad vedel ci by bolo babe jedno keby som nemal svoj penis ale umely klacek. sa nad tym uz trocha zamyslite do prcic! kebyze chcem silikony tak si kupim gumovu ancu. chcem normalnu pravu babu made in original!!!

diamond26

Som jedna z tych ktore si dali pred 8 mesiacmi urobit silikony a vobec to nelutujem! Isla by som kedykolvek znova!Pred operaciou som trpela neskutocnymi komplexami(nemala som prsia ani len jednotky)hanbila som sa vyzliect pred partnerom,nedokazala som si uzivat sex,nebola mi dobra ziadna podprsenka,plavky a o trickach s vystrihom som mohla len snivat !!)po operacii sa vsetko zmenilo...!! Nakupovanie spodneho pradla a triciek z vystrihom je radost...a hlavne mozem konecne behat aj bez podprdy..a garantujem vam ze ani jeden by ste nezistili ze tie prsia su silikonove!!!...Vyzeraju dost prirodzene,su to take pekne pevne trojky...ziadne dve velke mega gule pricapene na hrudi!...Z vlastnej skusenosti mozem povedat ze nie kazdy muz dokaze rozoznat silikony od pravych prs..niektori s tym maju znacne problemy...proste si len myslia ze ma zena svoje prsia take pevnejsie:)..a este som sa nestretla s muzom ktoremu by namne silikonove prsia vadili...a ak raz takeho stretnem velmi lahko mu ukazem kde su dvere!...Ak sa niekomu silikony nepacia tak fajn nech si najde taku ktora umele prsia nema ale prestante odsudzovat zeny ktore sa pre plasticku operaciu rozhodnu !! Je to cisto ich vec...A este dalsia vec nosim aj napajane vlasy a co ??? Priroda ma bohuzial neobdarila hustou hrivou tak si dopomaham takymto sposobom..a tak isto podotykam ani jeden jediny muz sa nato nestazoval ....:) Leen tolko som chcela..Majte sa

lost

telesna vada :D

well played !!! ;)

ako uprimne, nechcel by som mat nieco artificialne alebo umele, alebo cokolvek.. maximalne mi staci plomba v zube ..

nehovorim, ak sa niekomu roztriesti kost na prach a potrebuje zeleza..

ale zaujimalo by ma, ako budu tie dokonale silikony vyzerat za 20 rokov..

ajncvaj

neviem ci maju aj plasticke chirurgicky silikony, ale napriklad nepoznam ani jedneho ocneho chirurga, ktory by si dal urobit laserovu operaciu oci. naopak, radsej nosia okuliare ako by si dali rypat do oka. a tak je to aj s plastickou chirurgiou. ten co to vidi zblizka by sa nedal tak katovat. pre neho je dolezite aby bol zdravy.

ajncvaj

keby takato zenska odhalila hrud pred dvadsiatimi rokmi, tak by sa vsetci zlakli, ze ma telesnu vadu. co uz je na tychto vypchatych melonoch sexy? ved su maximalne neprirodzene.

img.mediacentrum.sk

Carie

Maoam: keby boli zeny bez silikonov, liposukcie a inych zasahov plastickeho chirurga tak velmi chcene, nedavali by si to. Ale zial, opak je pravda. Prirodzena neumela zena nie je velmi atraktivna. Cim vacsia umelina, tym viac si idu muzi nohy polamat. Takze toto co hovoris je zaujimave scifi ktore sa nikdy nestane realitou.

Carie

Asi 95% vsetkych zien silikony nema. Preco mali vsetky tvoje byvalky? Asi ta na nich nieco pritahuje je to tak? Poznam takych ako ty, vykrikuju, ako odsudzuju silikony ale ked taku stretnu, tak slintaju a obycajna prirodzena baba ich uz nezaujima. A mimochodom, keby mal moj partner umely klacek, vobec by mi to nevadilo, preco by malo, ak by to vyzeralo inak vcelku prirodzene a ak by si on sex uzival. Vzdy daleko lepsie, ako mat maleho cervika, z takeho sexu nic nemam. Radsej umely vtak ako mini-kolibrik ktoreho v sebe ani necitim!