Najdem babu bez silikonov?

Príspevok v téme: Najdem babu bez silikonov?
šamo

v poslednom case vsetky baby co som s nimi bol maju silikony. tak to ja fakt teda nemusim nemam zajem. ja neviem ci este je vobec nejaka mlada baba bez silikonov s normalnymi kozami aj ked su male to mi je jedno ale su prave do prdele! by som rad vedel ci by bolo babe jedno keby som nemal svoj penis ale umely klacek. sa nad tym uz trocha zamyslite do prcic! kebyze chcem silikony tak si kupim gumovu ancu. chcem normalnu pravu babu made in original!!!

Excita

Samo a Vemeno - zvlastne nazory... ja tiez patrim medzi zeny bez vylepseni... a to sa pohybujem X rokov v mode a vela cestujem. Mam sice aj zname, ktore si silikony dali urobit, ale celkovo je to mozno 5% vsetkych zien, co poznam. Myslim, ze skutocne lovite v nespravnych mociaroch...

iotaaa:-)

no, ja sa pripajam k odpovedam a k winki. Na sebe nemam nic prerobene, ku kadernicke tiez mozno raz za rok (ani si vlasy nefarbim), malujem sa ked sa mi chce, ked nie tak co :-P. Nechty mam pekne aj vlastne, lebo jem zdravo a staram sa o seba.
A neviem o tom, ze by niektora z mojich kamosiek(nemam ich malo) mala nieco prerobene, alebo co, len jedna obcas nosila pricesok, ale to len na nejaku oslavu alebo vecierok, ne cez den. Najcastejsim javom u kamosiek (asi 1z3) su ale dlhe umele nechty. Neviem ci chlapov nejak laka, ked baba ma necht 2cm dlhy a ma na nom miniaturne kvetinky alebo co ja viem co :-D...
Hej chlapi, asi nehladate na spravnych miestach, je nas vacsina :-)

winki

som normálna baba za ktorou sa chalani otáčajú a kaderníka vidia moje vlasy raz ročne mám vlastné nechcty s vlastnou manikúrou a nákupy? možno 4 krat do roka za hodinu všetko obehané.

odpovedam

Nemyslim. Som bezny clovek, zijuci na private na beznom sidlisku, majuci beznu pracu, bezny plat, bezne konicky, bezne travenie volneho casu. Mozno mam len o cosi vyssie vzdelanie, tot vse o mne. Ale v zasade nijako nevybocujem... a myslim, ze aj vyzeram celkom bezne ;-)

odpovedam

no tak to asi aj ja zijem v pralese, kedze uces od kadernika som mala jedine na stuzkovej a na manikure som nebola nikdy. Skor mam pocit, vemeno, ze ty zijes v nejakej vyberanej spolocnosti ;-). Ked chodis po nakupnych centrach a tam hladas bezne zeny, tak asi daco nebude v poriadku ;-). To je presne ako s samom. Hlada normalnu zenu, ale stretava sa len s takymi, ktore v 20-tke maju silikony. Bezne dievca na to nema. Tak sa zamyslite nad tym, kam chodievate za tymi zenskymi ;-).

Vemeno

winki,

ty asi zijes niekde v pralease. Lebo po Slovensku chodim dost a zenu, ktora nema kadernikom urobeny uces, alebo spravenu manikuru som este asi ani nestretol. Ci tie tvoje bezne zeny stale sedia doma?

Vemeno

winki,

tak to asi nestretavam bezne slovenske zeny. Lebo ked idem do nejakeho obchodneho centra, tak tie su plne 1000-cov nebeznych zien, ktore sa curaju po obchodoch so satami a kozmetikou, ktore su na kazdom kroku.

fit

Je mi do smiechu,ked vas citam,zvlast ak ma niekto nazor na zenu,ktora po kojeni sportuje,ze sa jej prsia vytvaruju. Ja som po dvoch detoch a sportujem,ale ziadnu zmenu na svojich vykojenych prsiach nebadam. Jedine len tak,ze v nich uz nemam nic,ani len zmienka o svale a moje chudata prsia,resp.bradavky cumia do zeme. Ak sa akakolvek zena rozhodne pre augmentaciu,je to len a len jej rozhodnutie zmenit nieco na jej vlastnom tele,za jej peniaze, tak nechapem preco ich sudite. Ja keby som osobne mala na to financie,tak by moje rozhodnutie bolo za to,ze by som si dala vyplnit to moje prazdne nic,co nosim na hrudi.