Hladam kamaratov

Alicsa

Ahojte, pripajam sa, tiez hladam novych kamaratov v Bratislave, som tu nastahovana 2 roky, vsetku rodinu, priatelov, znamych mam mimo BA. Mam 30rokov, ale dusevne sa citim a zijem mladsie :)
Budem rada, ak sa ozve niekto. BA a okolie
Alicsa@azet.sk

masážna sedačka

Zdravým ja si nehladám kamaratov/ky sice by som aj mohol lebo tiež nemám nikoho na trávenie volneho času, ale chcem sa hlavne spýtať ja som bol u psychologičky a tam som chodil na take masážne kreslo ktore masirovalo + okuliare čo blikali a prijemna hudba neviem ako sa to volá a rád by som sa spýtal či sa niekde nedá nájsť ako sa to volá ta vec? pretože sa mi páčila ta hudba odtiaľ. Ďakujem.

DandyKa

Super tema,lebo sa mi nedari najst kamosky..mam 29..je tu niekto z Kosic al.Presova al.okolie?
Tak vyjst si posediet na kavu al.na nakupy alebo len tak pokecat..bola som dlhsie v Ba a teraz nemam tu kamosky..som tichsia,hanblivejsia..ak mas aj psych.problemy mozme sa navzajom mozno povzbudit vypocut..ja mam ale inak som v pohode:) ide skor o strachy nejake a uzkosti (mam soc.fobiu) ...napis na smutna007@azet.sk

katuskaaa

Ahoj katkaaa napis mi .. I ja mam 26 rokov ...pre ostatne dievcata hladam twerkout tanecnicky ak mate zaujem napiste ...naucime sa a vyformujeme postavicky

Flaarik

Kamarat? to som nemal nikdy v zivote a to ani neviem co znamena ked 13 rokov som mal znicenych niekdo z TN,BN,PE nejaky kamarat/kamaratka na debatu. mam 21 bohuzial