kontaktné šošovky a mejkap

Nela41

Kľudne sa môžeš maľovať aj práškovými tieňmi. Opadáva aj špirála to je proste fakt ale ono časom prídeš na to ako čo.. Ja sa maľujem aj vodeodolným makeupom a som v pohode. Hlavne najprv VYBRAŤ šošovku až potom sa odmalovať.. Lebo som prišla na to že niektoré moje kamošky sa odmalúvavajú so šošovkami v oku a to mi príde trochu odveci že im nedojde že sa to tak nerobí :D

novmaria

Práškový tiene moc neodporúčam, majú tendenciu opadávať. Mrkni na tento článok ... www.vasesosovky.sk A ak chceš vyzerať zaujímavo, kup si farebné kontaktné šošovky.

novmaria

Práškový tiene moc neodporúčam, majú tendenciu opadávať. Mrkni na tento článok www.vasesosovky.sk A ak chceš vyzerať zaujímavo, kup si farebné kontaktné šošovky;)

novmaria

Práškový tiene moc neodporúčam, majú tendenciu opadávať. Mrkni na tento článok www.vasesosovky.sk A ak chceš vyzerať zaujímavo, kup si farebné kontaktné šošovky;)

fialôčka

ale vsetko mozes pouzivat, preco by si nemohla .. ja sa tiez normalne malujem tak ako predtym .. len ako ti pisem, najrpv je potrebne si nasadit sosovky a potom sa mozes malovat .. a vecer je to naopak .najprv vyberas sosovky a potom sa odmalujes..